Punch Line
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Anime, Japonské, Visual Novel, Nahota
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005735
439

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Pokud uvidí spodní prádlo, lidstvo bude zničeno!
  Punch Line to je nejnovější vizuální román od tvůrců sérií Zero Escape a Science Adventure. Vaší postavou se stane Yūta Iridatsu, středoškolský student, který omdlévá už při letmém pohledu na kalhotky.
  Buďte přátelským duchem. Strašte v domě plném dívek, řešte hádanky, předvádějte triky a dělejte neplechu! Zvyšujte úroveň svých sil! Naučte se ovládat své poltergeistické schopnosti od hýbání objekty až po ovládnutí cizího těla! Staňte se šprýmařem. Předvádějte různé žertovné situace na úkor svých spolubydlících, ale nepřehánějte to s nadšením, až uvidíte jejich kalhotky! Pozor na slabiny! Uvidíte příliš mnoho kalhotek a lidstvo bude zničeno! Nasaďte si detektivní klobouk. Veďte vyšetřování za účelem obnovení vašeho těla, pomáhat vám bude perverzní kočičí duch! Zachraňte planetu. Cestujte časem do minulosti, zabraňte Zemi vybuchnout a zároveň porazte teroristy! Prožijte anime. Hra vznikla základě kritiky uznávaného anime, ale s úplně jiným koncem!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Punch Line? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!