DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Bojové, 2D adventura, Anime, Japonské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer, MMO
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004644
824

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • V Deluxe edici DRAGON BALL XENOVERSE 2 získáte základní hru a všechna budoucí DLC. Rozšřte svůj zážitek 4 balíčky obsahu:
  Season Pass obsahuje:
  Nové hratelné postavyEpizody a questyMistry a mistrovské questyNové stage + AC6:AH6Dovednosti, kostýmy a doplňkyDRAGON BALL XENOVERSE 2 staví na vysoce populární hře DRAGON BALL XENOVERSE a přichází s vylepšenou grafikou, která hráče ještě víc vtáhne do největšího a nejdetailnějšího světa Dragon Ball, jaký byl kdy vyvinut.
  DRAGON BALL XENOVERSE 2 přináší nové hlavní město a spolu se spoustou nových funkcí a speciálních vylepšení i dosud nejlepší možnosti přizpůsobení postav.
  Prožijte příběh Dragon Ball, pusťte se do cestování časem a ochraňte důležité okamžiky historie světa Dragon BallZbrusu nové hlavní město – 7x větší než v původní hře – až se 300 hráči najednou on-lineModerní grafické zpracování, které svět Dragon Ball dokonale oživujeNové postavy a závěrečné bitkyPropracovanější tvorba postav a úpravy bitevBezplatné aktualizace a více než roční podpora po vydání
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!