Neptunia Shooter
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Shoot 'Em Up, Anime
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005752
119
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Příběh
  Vyzbrojeni po zuby, hráči začínají jako Neptune v nadpozemské 8-bitové vesmírné dimenzi pustošené stvořeními, která vypouštějí nekonečné vlny kulek. Střílejte, uhýbejte a porazte bosse v šesti jedinečných světech. Po vítězství nad bossem se on připojí k vašemu týmu, což vám umožní měnit postavy a používat jejich jedinečné schopnosti. Neptune a její společníci musí procestovat každý rozměr vesmírné dimenze a porazit finálního bosse jednou provždy!
  strong>Klíčové vlastnosti
  Shmup It Up! Postupujte skrze šest scén inspirovaných 8-bitovými „vystřílejte je všechny“, ve kterých nepřátelské jednotky chrlí sérii pekelných útoků v 8-bitové dimenzi! Kdo vyhraje? Díky online Steam žebříčkům fanoušci hry po celém světě mohou nyní usilovat o titul nejlepšího hráče v Neptunia Shooter! Vyzvěte své přátele a uvidíte, kdo získá vyšší skóre v šesti různých úrovních! Vyberte si munici! Začněte své dobrodružství s shmup jako samozvaná hrdinka Neptune! Na konci každé úrovně budete čelit bossovi - bohyni, která se připojí k vašemu týmu poté, co ji porazíte. Přepínejte mezi šesti možnými postavami za pochodu a využívejte jejich jediné útoky, porazte zlé jednotny a finálního bosse!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Neptunia Shooter? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!