Kotodama
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Anime, Japonské, Komiksové, Visual Novel
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005736
106
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Vítejte na Akademii Fujisawa - vzdělávací instituci, kde nic není, jak se zdá, a každý žák skrývá temné tajemství. Uzavřeli jste dohodu s démonickou liškou, která vám udělila moc odlišit pravdu od lži, a musíte odhalit zlověstnou skutečnost za zdánlivě normální fasádou.
  Prozkoumejte tajemství Akademie Fujisawa v sedmi kapitolách vizuálního románu. Každá kapitola obsahuje pravdu o jednom ze sedmi tajemství. Bojujte s klíčovými postavami pomocí „kotodamy“, neboli síly slov. Výslechové souboje vám umožní odhalit váš cíl - objevit pravdu za lží! Objevte klíčová slova ve během vyšetřování. Čím více tipů a klíčových slov najdete, tím lépe si povedete během hádankové fáze. Nic není tak, jak se zdá! Kotodama si pohrává se známými situacemi a směřuje dějové zvraty k překvapivým situacím. Opakované procházení hrou přinese nové skutečnosti v příběhu. Odhalte je všechny, abyste odemkli skutečný konec a galerii plnou artworků. Pokračujte v hraní démonických hádanek v režimu Fantasy, abyste získali nejvyšší skóre!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kotodama? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!