Lifeless Planet
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1001546
109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Astronautova situace se stává zoufalou, když se ocitne sám v pustině, jeho společníci se ztratili a z bomby mu utíká kyslík. Začíná prozkoumávat planetu, aby našel ztracený zbytek posádky... jen aby objevil mnohem podivnější záhadu: opuštěnou sovětskou laboratoř. Není jeho mise jen podvod? Jedná se opravdu o planetu mimo Sluneční soustavu nebo byl vyslán do opuštěné oblasti na Sibiři jako součást záludné propagandy?
  Lifeless Planet je nová 3D akční adventura pro PC, která obuje hráči boty od skafandru dobrovlného astronauta na jednosměrné misi na planetu s přítomností života daleko mimo Sluneční soustavu. Ale po tvrdém přistání se naděje na objevení nové Země brzo rozplynou, když se ukáže, že prozkoumávaná planeta jen teď pustá a neobyvatelná.
  Hlavní vlastnosti:
  Prozkoumejte 20 unikátních prostředí nabytých atmosférou na rozsáhlé, zrádné planetě.Zažijte vzrušující a spletitý příběh díky propracované grafice a filmovým cut-scénám.Vyšetřete překvapivý objev opuštěné ruské vesmírné kolonie.Následujte záhadnou mladou ženu, která vás provází skrz nebezpečný terén a smrtící formy života.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Lifeless Planet? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!