Trine 3
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Typ hry: Early Access
Kód produktu: 1002642
(1x)
252
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Autoři úspěšné dobrodružné hry Trine - studio Frozenbyte - oznámili chystané třetí pokračování. První dva dílý byly tou nejlepší ukázkou 2D hopsačky s velmi návykovou hratelností. Ve svém třetím pokračování však dochází i na prostorovou hloubku, která přinese zcela nové možnosti v logických puzzlech.
  Nicméně je jasné, že se vrací rytíř Pontius, zlodějka Zoya a kouzelník Amadeus a že hra opět bude stát na využívání schopností jednotlivých postav, čarokrásné grafice a lahodném hudebním doprovodu. Hra je naplánovaná na podzim 2015 a už nyní se na ní těší zástupy fanoušků.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Třetí pokračování přináší třetí rozměr, kterému se povedlo přispět k oživení hratelnosti a možnostem. Příkladem mohou být hrátky s provazem, který můžete omotávat kolem předmětů jen tím, že kolem nich s postavou skutečně chodíte. Hra obsahuje přibalený editor, tak snad se dočkáme i přídavků od samotných hráčů.
  • Přes množství dobrých nápadů se jedná o nejslabší díl, který sráží krátká herní doba.

  Nové Trine je stále hlavně krásnou hrou. Z obtížnosti oproti předchozím dílům ovšem ubral, stejně tak jako na své trvanlivosti.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.