Die for Valhalla!
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D hra, 2D adventura, 2D RPG, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Lokální kooperace
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005386
107
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Zemři pro Valhallu! je akční RPG, ve které sekáte, řezáte a drtíte své nepřátele! Ovládněte hrdiny, monstra a další věci, abyste pomohli Vikingům zachránit své království!
  Jste Valkyrie, nadpřirozená panna, která má schopnost ovládat padlé válečníky. Vydejte se na úkol, který Vás povede přes cizí země, kde se sbíhá norská mytologie s lovecraftovskými mýty. Zní to divně? No, protože to je!
  Můžete hrát sólově nebo lokálně s přáteli (až 4 hráči).
  Klíčové vlastnosti:
  Normální režim – Beat 'em up styl pro uvolněnější hru Režim hardcore 10 a více vikingských klanů k odemčení. Každý klan má speciální bonus a přístup k různým třídám Vikingů. 7 vikingských tříd, z nichž každá má jedinečné hrací styly a kombinace. Více než 80 dovedností, které si můžete vybrat při vylepšování Vaší Valkyrie. Roztomilé, ale krvežíznivé stvoření se stane Vaším společníkem. Každé stvoření má jinou schopnost, která Vám pomůže na Vaší cestě. Módy jako Deathmatch a Survival Challenges, slouží k otestování Vašich dovednosti, i proti přátelům. A to není vše!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Die for Valhalla!? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!