The Incredible Adventures of Van Helsing II Complete Pack
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1002549
219
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Complete pack obsahuje kromě základní hry také DLC Ink Hunt a Pigasus s novými mapami, úkoly, nepřáteli a předměty.
  V prvním díle Van Helsing porazil zlo z města Borgova, ale všech potíží ho nezbavil. Potíže totiž v Borgově bydlí a platí daně. Z exilu se vrátil generál Harker, nemilosrdný starý voják, a chystá se provést nějaký plán. V ulicích panuje chaos a Van Helsing poprvé zjišťuje, že rubat nepřátele hlava nehlava nevede k udržení míru a pořádku. Nezbývá mu, než se ujmout velení a vybojovat bitvu o osud celého města!
  Hlavní rysy:
  vylepšená hratelnost a rozvoj hrdiny oproti prvnímu dílu6 hratelných povolánídva propojené světy pozemská Borgovie a magický Černosvětdva užiteční pomocníci vycvičená obluda (chiméra) a duch lady Katarinyvelení nad jednotkami domobranyvylepšená obrana doupěte ve stylu "tower defense"trofejní síň ve vašem doupětibossové, které není snadné porazitspousta nových artefaktů s možností jejich tvorby a očarováníkooperativní síťová hra nebo PvP režim
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Incredible Adventures of Van Helsing II Complete Pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!