Eternity The Last Unicorn
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005570
98
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • RPG Eternity: The Last Unicorn se inspiruje příběhy severské mytologie  a díky klasické herní mechanice přináší hráčům příjemný pocit nostalgie.
  Aurehen je mladou elfkou čísté krve, která chce osvobodit posledního jednorožce. Toto stvoření bylo chyceno a prokletou čarodějnicemi. Cestujte fascinujícími místy, setkávejte se s postavami z fantasy světa a bojujte za záchranu nesmrtelnosti elfů. Usilujte o věčnost!
  Zlepšete ovládání zbraní a získáte nové dovednosti během postupu ve hře Znovu objevte pevný kamerový systém, který byl široce zastoupen ve starých klasických titulech Objevujte nové a a používejte silnější předměty jak budete pokračovat ve hře Dvě hratelné postavy: mladý elf, Aurehen a viking, Bior - každý s jedinečným příběhem a dovednostmi Více než 12 hodin hry Zvuková stopa, která evokuje severskou a fantastickou atmosféru přímo ze světa Eternity V zemi zničené kletbou je mladá elfka Aurehen povolána zachránit posledního jednorožce a obnovit mír v zemi Alfheim. Podle starodávnách svitků jen Aurehen se může dotknout jednorožce a osvobodit ho i elfy od vlivu prokletí.
  S pomocí Biora, vikinga hledajícího své ztracené vojáky, Aurehen bude zkoumat velké a krásné oblasti Vanaheim, světa a kultury inspirované severským folklorem. Seznamte se s přáteli, porazte zlé nestvůry a vydejte se vstříc svému osudu...
  Inspirován severským folklorem:
  Norští bohové a mytologie: zažijte dobrotu a hněv bohů známých z norské mytologie. Mytologická stvoření: poznejte stvoření z norské mytologie, včetně jotunů, obřího vlka (Fenrir), vikingů a čarodějnice (Gullveig). Norské symboly: sochy, obrazy a zbraně odkazující na norskou mytologii. Severské předměty: Gungnir Stone, runy, Essence of Eir, Mead a Freya's Pearl. Architektura a scenérie: Fensallyr, Naglfar, Skadi Temple, Yggdrasil Garden a Vanaheim.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Eternity The Last Unicorn? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!