Star Wars Galaxies Complete
PC

Štítky: Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 10695
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Speciální komplet The Total Experience obsahuje hry : Star Wars Galaxies: An Empire Divided + datadisky Jump to Lightspeed a Episode III Rage of the Wookiees.

  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou.

  Star Wars Galaxies je série online her, které zcela pohltí hráče v bohatém Star Wars světě. První část obsahuje dymanické RPG dobrodružství, které se odehrává napříč planetami. Hra kombinuje bojový systém, objevování vesmírů, sociální život a speciální mise s nápaditými úkoly jen pro odvážné hrdiny. Hráč může cestovat po planetách nejen pešky, ale i v různých dopravních prostředcích. Meziplanetární cestování se uskutečňuje prostřednictvím vesmírných lodí s rozličnými pasažéry na palubě. Na výběr máte z celé řady různých ras - Rodian, Mon Calamari, Twi'lek, Human, Trandoshan, Bothan, Zabrak, Wookiee. Přizpůsobování jednotlivé, vámi zvolené postavičky je velice intuitivní a dosti detailní (barva a velikost očí, velikost nosu, barva pokožky, svalnatost, a spousta dalších možností). Dále je zde k dispozici mnoho různých profesí, přičemž každá z nich vám umožní nějakým způsobem vyrábět i nejrůznější praktické předměty. Všechny postavičky v této hře vypadají jinak a tvůrci si pohráli i s takovými detaily, jako jsou různé a realistické výrazy jejich tváří. Propracované je i okolní prostředí. Podíváte se na známá místa jako Fort Tusken, Scorched Yavin, Theed, Naboo, Corellia, Tatooine, ale i do úplně nových světů a na planety jako je např. Dathomir. Během svých cest přitom narazíte na mnoho různých kultur a ras.

  Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed

  První datadisk k populární on-linovce od LucasArts. Přídavek do hry přináší spoustu vesmírných lodí a poprvé tak hráčům nabídne možnost samostatně prozkoumávat volný vesmír. Ne vždy ale bude v meziplanetárním prostoru bezpečno, narazíte zde totiž na různé nepřátele a pochopitelně i na piráty. Co se týče zpracování, nechali se tvůrci inspirovat hlavně tituly X-Wing a TIE Fighter, jejichž atmosféru byste měli v datadisku částečně pocítit. Vesmírné koráby (stejně jako již spoustu jiných věcí) můžou hráči sami vyrábět a následně prodávat ostatním. Samozřejmostí se stanou také různé uživatelské úpravy lodí, které se můžou týkat jak vnějšího vzhledu, tak i funkcí. Samostatným byznysem bude též opravování poničených korábů, datadisk ale uvede i další nové profese. Při vydání bude zpřístupněno asi 15 typů různých lodí, především různé bojové stíhačky.

  Episode III Rage of the Wookiees

  Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookiees rozšiřuje svět Star Wars Galaxies tím, že do něj přidává množství nového obsahu inspirovaného filmem Star Wars Episode III: Revenge of the Sith. Mezi prvky čerpajícími námět z Episody III najdete třeba známou planetu Wookieeů Kashyyyk, a to včetně tamních tvorů, vozidel a vesmírných lodí. Na dobrodružné planetě Kashyyyk hráči narazí při plnění komplexních misí na množství zajímavých míst a prvků, které obohacují zdejší příběh. Mise, jež vás zapojí do dlouhotrvajícího boje mezi Wookieemi a jejich nenáviděnými nepřáteli - trandoshanskými otrokáři, vás provedou nejen po celé planetě, ale při jejich plnění se podíváte i do vesmíru.

  Prvních 30 dní hraní je zdarma.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)