The Outer Worlds: Expansion Pass (PC) Klíč Steam
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Season Pass, DLC
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 8219129
689
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • The Outer Worlds Expansion Pass obsahuje dvě příběhová rozšíření za zvýhodněnou cenu. Zažijte záhadné nové konflikty, zajímavé úkoly, podivné nové lokace, zvláštní zbraně, podlé postavy a dodatečné způsoby, jak podpořit výkonnou radu Halcyonu nebo se jí vzepřít, ve dvou nových příběhových rozšířeních pro temně humorné, úspěšné a cenami ověnčené sci-fi RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.

  • The Outer Worlds: Peril on Gorgon vyjde 9. září 2020. Prozkoumejte temná tajemství jednoho z těch nejambicióznějšího vědeckého podniku na Halcyonu: vývoje a syntézy drogy Adrena-Time, která má zvýšit produktivitu dělníků v celé kolonii.
  • The Outer Worlds: Murder on Eridanos vyjde v roce 2021. Helenino poslední (a nejlepší!) dobrodružství na Halcyonu.

  Obsah z Expansion Pass vyžaduje kopii The Outer Worlds na stejné platformě. Veškerý obsah Expansion Pass pro The Outer Worlds vyjde v první polovině 2021.

  © 2020 Obsidian Entertainment, Inc. Obsidian Entertainment a logo Obsidian Entertainment jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. The Outer Worlds a logo The Outer Worlds jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. Private Division a logo Private Division jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Ikona přístupnosti je obchodní značka Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Outer Worlds: Expansion Pass (PC) Klíč Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu