Star Wolves
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Sci-Fi, Taktické, Vesmírná
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004585
65

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Star Wolves je 3D vesmírné RPG s výraznými prvky strategie a taktiky. Hra vrhne hráče do světa nájemných vesmírných lovců ve 21. - 22. století během časů politické krize ve všemocném Impériu a třech megakorporacích, které vládnou celému známému světu. Na planetách se daří korupci a jen vesmír může dát člověku tu správnou svobodu, ale ne zadarmo: vesmír není moc bezpečné místo. Lidští vesmírní piráti, proti lidem rebelující umělé inteligence a hlídkové lodi Impéria pátrají ve vesmíru po snadné kořisti.
  Hráč začíná hru jako lovec odměn s trochu postarší olétanou stíhačkou a snem, ale jak budou postupovat příběhem a vydělávat, jejich pilotní a bitevní dovednosti se budou zlepšovat a dostanou se k lepším vesmírným letounům. Navíc budou moct velet skupině až šesti lovců odměn, každému s jinými dovednostmi, schopnostmi a osobností.
  Týmová taktika dává hráčům rozsáhlé možnosti v bitvách, kde hrubá palebná síla není dostatečná. Taktické triky, plánování a přepady nebo využívání speciálních schopností lodí nabízí vychytralým velitelům možnost rozdrtit nepřítele jakýmkoliv stylem si přejí.
  Působivý 3D real-time bitevní systém.Originální spojení taktické a akční hry.Rozličné mise a typy misí jako špionáž, zasáhni a uteč nebo frontální útoky.Nelineární příběh a postup hrou.Sekundární a tajné úkoly vedle primárních misí.Přes 25 vesmírných stíhaček.Tucty energetických a projektilových zbraní.Přes 40 misí.Výběr z osmi herních postav, ať už žen a nebo mužů do vaší party.Originální RPG systém.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Star Wolves? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!