Police Quest SWAT Pack
PC

Štítky: Taktické
Kód produktu: 11008
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Pack obsahuje hry : Police Quest SWAT, SWAT 2 a SWAT 3 Elite Edition.

  SWAT 3 Elite Edition

  Los Angeles, 2005. Během následujících sedmi dní se v Los Angeles sejdou představitelé všech národů celého světa, aby se stali svědky podpisu smlouvy Spojených národů o zákazu nukleárních zbraní. Za ochranu těchto hodnostářů zodpovídá jediná organizace, LAPD SWAT. Jako součást této elitní taktické organizace musíte mít hlubokou a trvalou úctu k lidskému životu - musíte si být proto jist, že jste vyčerpal všechny ostatní možnosti, než použijete sílu a někoho zabijete. Musíte se oddat týmové práci a pochopit, že konečný úspěch každé mise je přímo závislý na dokonalé souhře jednotlivých členů týmu. Vy a vaši muži máte zbraně a potřebný výcvik k tomu, abyste mohli chránit mír, v nezbytném případě i za použití síly.

  SWAT 2

  Žít a zemřít v L.A. Sestavte špičkový tým SWAT, anebo vražednou teroristickou buňku... Hra SWAT 2 je realistická simulace v reálném čase, která byla vytvořena podle skutečných akcí týmu SWAT, například přestřelky na mezinárodním letišti v L.A. Okuste v reálném čase na vlastní kůži vypjaté situace a bojujte až se 4 hráči přes LAN nebo Internet.

  Police Quest SWAT

  Jen ti nejlepší projdou! Staňte se součástí elitního týmu. Základem je týmová práce a načasování, protože jediný chybný pohyb může znamenat rozdíl mezi úspěchem a katastrofou. Životy nevinných občanů závisí na vašich rozhodnutích a odvaze vaší jednotky, neboť pouhá vteřina může tvořit hranici mezi životem a smrtí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)