The Division 2 BAZAR
PS4

Jedná se o bazarový produkt a v balení se nenachází fyzické ani digitální bonusy.
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Taktické, PS4 Pro Enhanced
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 128389
(1x)
  199
  Nákupem získáte 8 kreditů
  Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
  • Nejvíce chráněné město na planetě padlo za oběť smrtícímu viru, který drasticky snížil populaci na Zemi před 7 měsíci. Agenti Divize jsou poslední linií obrany, jedinou nadějí na přežití pro Washington DC, ale také zbytku národa. Pokračování úspěšné taktické akční hry s RPG prvky nás zavede do hlavního města USA.   VYPLAVENÝ WASHINGTON DC
   Otevřený svět plný bouří, potop, chaosu a nebezpečí, to je Washington DC, nejstřeženější místo na zemi, ale nyní plný zlomených nadějí a civilistů, co udělají všechno pro přežití. Ulice jsou nyní plné nepřátelských frakcí působících bolest a vyvolávajících strach. Každý z vašich nepřátel má jiný cíl a je jen na vás ochránit město a zajistit tak jeho budoucnost.

   SKVĚLÝ ENDGAME
   The Division 2 je navržena tak, aby hra nikdy neskončila. I po dokončení napínavé příběhové linie, budete mít přístup k obsahu, který bude vycházet celý rok po vydání. Těšit se můžete na příběhové mise, rozšíření mapy a nové herní módy.

   The Division 2 BAZAR

   NOVÉ SPECIALIZACE
   Sranda nemusí skončit po dokončení kampaně. Po jejím dohrání dostanete přístup k novým specializacím, jako například ostrostřelec. Každá z těchto nových specializací má svůj vlastní systém postupu, s novými dovednosti a mnoho dalšího, takže můžete vylepšit agenta podle svého.

   ŽIVOUCÍ DYNAMICKÝ SVĚT
   Základní lidské potřeby jako jídlo, léky a munice jsou nedostatkové a díky tomu se o ně bojuje v lokální civilní válce. Jednotlivé frakce bojují kromě totální nadvlády nad Washingtonem DC právě o tyto základní potřeby. V The Division 2 se střetávají členové frakcí a civilisté a vytváří tak dynamický svět, který můžete prozkoumávat.

   PS4Pro_Enhanced

   SPOJTE CIVILISTY
   Někteří civilisté se spojují a vytvářejí vlastní společenství, aby se bránili proti nepřátelům, ale jsou pod neustálou hrozbou a jen vy je můžete zachránit. Na oplátku vám pomohou se stavbou vlastní základny a přijdou na pomoc v případě potřeby. Budování vztahu s civilisty znamená získat naději na přežití Washingtonu DC.

   TEMNÁ ZÓNA JE ZPÁTKY
   Máte odvahu vstoupit do Temné zóny? Kořist je jedinečná, ale riziko vysoké! Jedná se o nejbezpečnější oblast v Tom Clancy’s The Division 2, kde pocítíte strach, zradu a napětí. Kterýkoliv z ostatních agentů se může v mžiku obrátit proti vám a ukrást vaši kořist. Pokud ale uniknete, odměna je vysoká.

   divize
  • Přidejte komentář

   Pravidla komentářů

   Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

   Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

   Komentáře (0)

  • Recenze (1)

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup
   • Post-apo DC
   • S kamarády celkem fajn
   • Najít cizího rozumnyho hráče je prakticky nemožný
   • Repetitivni po nějaký době

   Hrál jsem Division s kamarádkou a bylo to fajn, jenže ne vždycky měla čas, a tak jsem chtěl hrát s cizíma. Najednou se z dobrý hry stala repetitivni nuda, kde se příběh prakticky neposoval (pokud vůbec) a hra mě vlastně vůbec nebavila... Ubi, přestaňte furt sroubovat do her coop multiplayer a radši udělejte dobrou pribehovku, kde se nebude opakovat furt ten jeden a samej úkol na různý variace dokola. Nemáme kamarády a s cizíma se blbě hraje...

   Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
   Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
   Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.