Overlord Raising Hell
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy, 2D adventura, Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004907
109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Overlord (verze pro Steam).
  Jak moc zlým se můžeš stát?
  Zjisti, jak moc podléháš zlým svodům díky hře Overlord. V tomto šíleném akčním fantasy můžeš být zlý (nebo doopravdy zlý). Hráč se stává „Overlordem“, Vládcem, a získává z první ruky informace o tom, jak absolutní vláda je absolutně zvrácená. Jenže jak by tomu šlo odolat, když máš k dispozici neuvěřitelnou moc a zástupy poskoků, kteří pro tebe udělají vše?
   
  Ponoř se ještě hlouběji do zvráceného světa - do původního Overlordu, do každého z pěti království (Mellow Hills, Evernight, Heaven’s Peak, Golden Halls a Ruborian Desert) bude přidán nový „úchylně pekelný“ level, ve kterém si odpykávají trest bossové poražení v původní hře. Bohužel do těchto proláklin a propastí se propadli i tví poskokové. 
  Nemrtví obyvatelé každé propasti hrozí útokem a ohrožují vládu Overlorda nad zemí, takže zbývá jediné: zvolat armádu poskoků, vejít do každé propasti a začít novou vlnu tyranie. Vyšli své poddané tam, kam patří, poraz padlé hrdiny jednou provždy a uplatni nárok na trůn v podsvětí každého království.
  Poznámka: Nové levely se zpřístupní po dohrání jednotlivých království, je tedy nutné mít savy z dohrané základní hry, nebo začít hru novou. 
  OBSAHUJE OVERLORDÍ BALÍČEK VÝZEV:
  Raising Hell nabízí 7 map pro hru více hráčů, včetně kompetitivního módu „Capture the Maiden“.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Overlord Raising Hell? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!