Gift of Parthax
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D hra, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005168
43

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Sledujte příběh o čaroději Arifovi a jeho úsilí zachránit život svého přítele ve světě, kde je kouzelnictví zakázáno. Kouzelníci, Arif a jeho společník Veleus, byli zachyceni skupinou agentů během útěku z království Duredyll a byli hozeni do žaláře. Jednoho dne byl Veleus odsouzen k boji o svůj život v Grand Koloseu Atixa, který vedl mocný mág pod názvem Parthax. Veleus statečně bojoval, ale po porážce byl vážně zraněn a neschopen dále bojovat. Když Arif slyšel o jeho stavu, tak hned věděl, že jediným způsobem, jak zachránit svého přítele je překonat každého oponenta, který stojí v cestě k dosažení ceny šampiona, jeho jediné spásy, daru Parthaxu.
  Funkce hry:
  Vytvořte a spojte vlastní kouzla: Objevte 6 kouzelných prvků a použijte 29 kouzel a 37 silných kouzel zvyšujících runy a vytvořte si vlastní styl hry. Každé kouzlo má 4 rune sloty pro přidání efektů. Přidejte další oblíbenou runu, abyste zvýšili její efekt! Tato řada kouzel a run vám poskytne velké množství možností přizpůsobení kouzla. Zvyšte svou sílu a znalosti: Pro každou výzvu, kterou doplníte jako Arif, se vaše znalosti o magii zvýší a rozšiřují vás myšlenku. Pokaždé, když shromažďujete dostatečné znalosti, abyste rozšířili svou mysl, získáte více zdraví, mana a zvýšení kouzelného poškození. Odemkněte a naučte se mocné staré kouzlo: Na základě výsledku systému morálky vašich bojů proti šéfům budete moci odemknout světlo nebo krev. Bojujte v epických arénách: Přežijte 5 období, které se skládají z 25 výzev s mytologickými a magickými bytostmi v Grand Koloseum Atixa. Ponořte se do úchvatného příběhu: Interakce s postavami a objekty Koloseum, abyste zjistili více o tradici, najít loot nebo dozvědět se více o kouzlu. Tvar konce hry: Vaše morální rozhodnutí během šéfových bojů povede k jednomu ze čtyř různých dějových zakončení.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Gift of Parthax? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!