Europa Universalis IV DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000028
 • Paradox Development Studio se vrací se čtvrtým dílem cenami ověnčené série Europa Universalis. Hra Europa Universalis IV zaměřená na budování impérií, vám dává kontrolu nad národem, který v průběhu let povedete k vládě nad celým světem. Vládněte vašemu národu po celá staletí, ve hře s jedinečnou volností, hloubkou a historickou přesností. V tomto epickém titulu naplněném bohatou strategií a taktickou hloubkou zažijete prozkoumávání, obchod, války i diplomacii.


  Hlavní vlastnosti:

  Dělejte svá vlastní rozhodnutí: V budování svého národa máte volnou ruku a vaše možnosti jsou nekonečné. Používejte Monarch Power: Vyzkoušejte nový systém "monarch power", díky kterému jsou vaše volby ovlivněny silou osobnosti ve vedení národa, a bude usměrňovat průběh vaší hry. Historie ožívá: Velké osobnosti historie jsou připravené vás podpořit ve vaší snaze zanechat stopu v tisícovkách historických událostí. Proměňte svět ve vaše hřiště: Užijte si stovky let herního času na bohaté topografické mapě i s efekty ročních období. Využijte úplně nový systém obchodu: Obchodní systém přidává obchodním říším novou dimenzi. Získejte kontrolu nad zásadními obchodními cestami a zařiďte, aby bohatství světa směřovalo do vašich pokladnic. Ukažte vaše vyjednávací schopnosti v propracovanějším systému diplomacie: Využívejte koalice, královské sňatky a podpory rebelů, a prozkoumejte vlastnosti systému jednostranného názoru. Zůčastněte se multiplayeru napříč platformami: Bojujte protí vašim přátelům nebo zkuste cooperativní multiplayer až pro 32 hráčů, který dovoluje více hráčům spolupracovat na vedení jednoho národa. Obsahuje rychlé připojování, vylepšený chat, nové servery pro tvorbu her a podporu pro samostatné servery. Vytvořte vaši vlastní historii & upravte si svoji hru: Europa Universalis IV vám dává šanci upravit si a omodovat prakticky cokoliv, po čem může vaše srdce toužit, a využít Steam Workshop.

  Paradox Interactive, EUROPA UNIVERSALIS® Copyright© [2013] Paradox Interactive AB. Všechna práva vyhrazena. www.paradoxplaza.com

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)