Space Empires IV and V Pack
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Sci-Fi, Tahové, Vesmírná
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005932
590
Nákupem získáte 6 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • POLOŽKY OBSAŽENÉ V TOMTO BALÍČKU SPACE EMPIRES IV AND V PACK
  Space Empires  V  Space Empires IV Deluxe Space Empires V
  Space Empires V je nejnovější edice ze série Space Empires. Tato nová kapitola hry kompletně aktualizuje uživatelské prostředí a bere hráče v reálném čase do 3D renderovaného vesmíru. Sledujte vesmírné bitvy odehrané v nádherných detailech a realistických efektech. Rozšiřujte, prozkoumávejte, využívejte a vyhlazujte nepřátele v obrovské žijící galaxii. Hra oplývá mnoha novými funkcemi, jako jsou politické aliance mezi několika říšemi, nové provedení lodního systému nebo šestistupňový pohyb soustavy. Na žádost hráčů je hra kompletně modifikovatelná a dokonce přidává skriptovatelnou umělou inteligenci. Space Empires V odvážně udává další krok v žánru vesmírných strategií.
  24 bitová 3D real-time renderovaná grafika. 
  Detailní taktické boje (a bojový simulátor pro vyzkoušení vašich návrhů).  Nové typy vozidel a rozměrů: Lodě, báze, přepravníky, bojovníky, miny, satelity, vojska a zbraně.  Máte možnost kompletně navrhnout a přizpůsobit všechny vaše vozidla.  Rozlehlá galaxie: 15 planet na každém ze 100 solárních systémů.  Obrovský technologický strom: Tisíce technologických úrovní se stovkami součástí a vybavení.  Zcela upravitelná herní grafika: Vytvořte si vlastní planety, hvězdy, vozidla, atd.  Zcela upravitelná umělá inteligence hráčů: Vytvořte si vlastní umělou inteligenci s jedinečnými rysy, styly a řečí.  14 unikátních ras k hraní nebo úpravě (nebo si prostě vytvořte vlastní).  Náhodné generování mapy pro každou hru (nebo načtení již existující mapy).  Kompletní herní úpravy (modifikace) jsou hráčům povoleny. Space Empires IV Deluxe
  Poslední díl ze série Space Empires s názvem Space Empires IV Deluxe je držitelem několika ocenění. Space Empires je velkolepá strategie žánru 4X (průzkum, rozšiřování, využívání a vyhlazení), která nalezla své místo v srdcích hráčů po celém světě. 
  Zkoumejte technologie, navrhujte lodě, veďte válku na taktické úrovni, potlačujte vzpoury, setkejte se s novými rasami a mnohem víc. Veškeré nástroje umožňující vytváření úrovní a tažení jsou vám plně k dispozici, každý se tak může stát součástí rozvíjející se modařské komunity her Space Empires.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Space Empires IV and V Pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!