Darkest Dungeon (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy, Tahové, Rogue-like
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7414588
94 97 Kč
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Darkest Dungeon je náročná, tahová RPG hra s gotickou tematikou ve stylu roguelike, která pojednává o těžkém životě dobrodruhů.
  Rekrutujte družinu hrdinů s pokřivenými charaktery, vycvičte ji a veďte ji do temných lesů, zapomenutých tunelů, polorozpadlých krypt a ještě mnohem dále. Utkáte se s protivníky, kteří se vymykají jakékoli fantazii, a počítejte s tím, že budete trpět stresem, hladem, nemocemi a dokonce i všudypřítomnou temnotou. Odhalte prazvláštní tajemství a vyšlete své hrdiny na souboj s pestrou paletou obávaných monster v inovativním strategickém tahovém systému boje.
  [seznam]


  3 herní režimy a více než 80 hodin hraní
  Integrace Steam Workshopu pro modifikace
  Systém soužení – budete bojovat nejen s monstry, ale také se stresem! Čeká vás paranoia, masochismus, strach, iracionalita a celá řada rysů, které přispívají k většímu požitku z hry!
  Strhující ruční kresba havraním brkem v gotickém stylu
  Inovativní tahový souboj vás postaví tváří v tvář celé škále ďábelských monster
  16 (a bude jich ještě víc!) hratelných povolání hrdinů, mezi které patří například morová doktorka, darebačka a také malomocný!
  Utábořte se, abyste si vyléčili rány nebo pronesli motivující proslov.
  Dopřejte svým utahaným, zdrceným postavám odpočinek ve městě, kde můžete jejich hladinu stresu udržet pod kontrolou díky krčmě nebo opatství.
  Klasické rysy CRPG a roguelike, mezi kterými najdete například smysluplnou trvalou smrt, procedurálně generované kobky a zábavu i při opakovaném hraní
  [seznam]
  Podaří se vám zastavit příliv nadpozemských hrůz, které začaly proudit do vašeho rodinného panství, dědictví po předcích?
  Sestup dolů je pouze na vlastní nebezpečí!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Darkest Dungeon (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!