Zumba Burn It Up!
SWITCH

Dopřejte si svou dávku programu Zumba, kdykoliv a kdekoliv se vám zachce, a to díky náročnému cvičení a hudbě, která vás rozpohybuje - včetně hitů z čelních příček žebříčků hitparád a originálních skladeb Zumba. Sledujte své pohyby pomocí ovladačů Joy-Con a získejte odměny za energické tančení v rytmu.
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Párty, Fitness
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 31487
899
Nákupem získáte 27 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.


 • PŘES 30 SKLADEB

  Zatančete si na dnešní hity včetně „I Like It“ (Cardi B, Bad Bunny & J Balvin) a „Level Up“ (Ciara) i na dynamické originální skladby Zumba, které vás zaručeně rozpohybují. Nastavte si intenzitu cvičení pomocí nových metod a oblíbených klasických režimů včetně náročných tanečních stylů z celého světa.

  Zumba Burn It Up!

  HVĚZDNÍ INSTRUKTOŘI
  Učte se od těch nejlepších! Hvězdní instruktoři ze skutečného života vám budou při cvičení dodávat motivaci. Dejte svému cvičení šmrnc díky stylovým lokacích s ohromující živou grafikou, která reaguje na váš způsob hry a odměňuje vás za vaše úsilí.

  zumba

  CVIČENÍ NA CESTÁCH
  Cvičte doma nebo na cestách! Žádné výmluvy – nyní můžete své oblíbené taneční fitness cvičení stihnout kdykoliv a kdekoliv. Zábavu si s vámi mohou užít až 4 hráči! Vyberte si ze 30 kurzů podle své kondice, nastavte si osobní cíle a pochlubte se se svými úspěchy přátelům.

  fitness

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Zumba Burn It Up!? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!