34 Sports Games - World Edition
SWITCH

34 Sports Games - World Edition je jedinečná kolekce miniher, která v jedné hře spojuje 34 různých sportů. Vyzvěte svou rodinu nebo přátele a ať vyhraje ten nejlepší z vás!

Ať už vás láká fotbal, basketbal, vzpírání, skákání na trampolíně, lukostřelba nebo třeba bowling, v téhle hře najdete všechny své oblíbené sporty na jednom místě! Vyberte si, kterou zemi budete v soutěžích reprezentovat, poctivě natrénujte každou disciplínu, a až vyladíte formu, pusťte se do překonávání světových rekordů. Hrát můžete sami nebo se do soupeření v rychlých zápasech a turnajích můžete pustit společně až ve čtyřech hráčích. Při tom procestujte celý svět a postupně odemkněte nespočet rozmanitých kostýmů pro své postavy.

Jste připraveni předvést ostatním svoje sportovní dovednosti a vypořádat se s výzvami víc než třech desítek snadno ovladatelných a zábavných miniher? Pak vstupte do arény a staňte se šampionem!
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Arkáda
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 61535
799
Nákupem získáte 32 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

 • - Zúčastněte se jedné z největších sportovních událostí a pusťte se do zdolávání výzev ve 34 různých sportech – od plavání a fotbalu přes extrémní jízdu na kole a vzpírání až po skákání na trampolíně a spoustu dalších!
  - Jako reprezentanti své země procestujte celý svět a navštivte Spojené státy, Austrálii, Japonsko nebo třeba Francii.
  34 Sports Games - World Edition
  - Vyberte si, na co máte právě chuť – trénink o samotě, nebo soupeření s přáteli?
  - Díky snadnému ovládání je hra vhodná pro malé i velké hráče!
  multisportovní videohra
  - Vylepšená verze hry 30 Sport Games in 1 z roku 2023 s přepracovaným designem, novými minihrami a bohatšími možnostmi přizpůsobení!
  rodinná zábavná hra
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si 34 Sports Games - World Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!