Tomb Raider 6 : Angel Of Darkness
PS2

Kód produktu: 10546
(1x)
 • Nejnovější pokračování hry Tomb Raider představí zcela novou image Lary Croft, která vystupuje jako daleko temnější a propracovajší hrdinka. Lařin přítel a rádce Von Croy je brutálně zavražden, Lara se stává podezřelou a je na útěku před zákonem. Jedinou šancí je nalézt skutečného vraha a očistit své jméno. Lara bloudí temným podsvětím Paříže a dostává se na stopu alchymistického spolku, který po staletí touží ovládnout svět. Na co všechno se můžete těšit : nová Lara, pro novou generaci hráčů, příběh zavede Laru i do Prahy, kde bude pátrat po stopách alchymistů, vývoj postavy - Lařiny schopnosti se vyvíjí závisle na tom, jak hrajete hru, interakce postav - vůbec poprvé v historii her Tomb Raider můžete mluvit s ostatními postavami a vaše konverzace ovlivní zbytek hry, napínavý příběh - Lara během hry odhaluje tajemství, nový intuitivní systém ovládání - umožňuje lepší přímé ovládání Lary, nová škála pohybů (např. ruční souboj, kradmý pohyb), nový herní charakter - Kurtis Trent s osobitými pohyby a stylem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Ve hře se mi hodně líbil design nové Lary.Pak také děj a nesmím zapomenout na peníze.Ve hřetoti můžete kupovat a prodávat různé věci.No spíš někomu zaplatíte,aby vám třeba otevřel bránu.
  • Teda jedno kole je opravdu otravné a já jsem ho ještě nedodělal.No prakticky se ani nedáudělat,což je opravdu HROZNÉ!Musíte tam totiž ustřelit jedné přerostlé housence 4 klapky na zádech.Já jsem tedy ustřelil jenom dvě,jelikož Kurtis(druhá osoba za kterou hrajete)pořád míří na ty samé ustřelené klapky.Prostě Hrůza.

  No tak čekal jsem víc.Nemyslete si že postava Kurtise je dokonalá.On je totiž hrozně pomalej a než se rozběhne tak už ležíte na zemi.Nonedoporučovalbych.Zlatá Tomb Raider:Legend.Tu si kupte.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.