Scarlet Nexus
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1008002
307

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Hra také dostupná pro:  PS4
 • V daleké budoucnosti byl v lidském mozku objeven psionický hormon, díky kterému mají lidé mimosmyslové schopnosti a který změnil svět, jaký známe. V okamžiku, kdy lidstvo vstupovalo do nové éry, se z nebes začali snášet vyšinutí a po lidských mozcích prahnoucí mutanti, přezdívaní Jiní. Vzhledem k jejich vysoké odolnosti vůči konvenčním útokům je nutné při ochraně lidstva před touto zákeřnou hrozbou využít extrémních prostředků. Naší jedinou nadějí na obranu před vyhubením se tak stali jedinci s extra bystrými mimosmyslovými schopnostmi neboli psionici. Těmito talenty vybavené lidi od té doby vyhledává a rekrutuje úřad Other Suppression Force (OSF), který se stal poslední linií obrany lidstva. Díky duálnímu příběhu můžete začít své dobrodružství jako Yuito Sumeragi, energický rekrut z prominentní politické rodiny, nebo Kasane Randallová, tajemná vyzvědačka, jejíž schopnosti a dovednosti si v OSF získaly velkou pozornost. Jejich rozdílné zkušenosti se vzájemně proplétají a jedině díky tomu lze nahlédnout celý příběh hry SCARLET NEXUS a odhalit všechna tajemství, která v sobě skrývá „brain-punkový“ svět budoucnosti, rozkročený mezi pokročilými technologiemi a psychickými schopnostmi.
  Psychokinetický boj – Díky psychokinetickým schopnostem se vaší nejlepší zbraní stane svět kolem vás. Sbírejte, rozbíjejte a vrhejte součásti prostředí, kombinujte je ve zdrcujících útocích a vneste zkázu do řad svých nepřátel.
  Vyhubte Jiné – Vyšinutí mutanti, kteří se na lidstvo snesli shůry, jsou vysoce odolní vůči konvenčním metodám útoku i obrany. Mučeni neustálou bolestí působenou jejich mutací, hledají mozky živých organismů, jimiž touží ztišit své šílenství.
  Objevte „brain-punkovou“ budoucnost – Vrhněte se na průzkum i ochranu futuristické japonské krajiny, v níž se mísí prvky klasického anime a západní sci-fi.
  Zážitek z duálního příběhu – Nechte se pohltit komplexním příběhem mezilidských vztahů, odvahy i hrdinství stvořeným tvůrčími mozky stojícími za kultovní hrou Tales of Vesperia.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Scarlet Nexus? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!