The Moment of Silence
PC

Štítky: Sci-Fi
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11264
(3x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Napínavá adventura od německého vývojářského týmu House of Tales. Moment of Silence je politickým thrillerem moderní doby a odehrává se v rozlehlém městě New Yorku několik desetiletí v budoucnosti. Pokud jste někdy měli možnost New York navštívit, možná v této hře některá místa poznáte. Tvůrci se zde totiž rozhodli ztvárnit jak skutečné lokace s fiktivními. Vy ztvárníte roli Petera Wrighta komunikačního projektanta, toho času pracujícího na vládní kampani Svoboda slova. Jednoho dne však do sousedova bytu vtrhne jednotka SWAT a od té doby se Peter čím dál víc zaplétá do jakéhosi spiknutí. Stále hlouběji padá do světa korupce a moci nenechávající v klidu mysl ani srdce. V Moment of Silence navštívíte okolo 75 lokací, promluvíte s více než 35 detailně propracovanými 3D postavami (hra obsahuje osm hodin dabingu) a navíc shlédnete půlhodinové video zachycující vysoce dramatické okamžiky vytvořené týmem, který má za sebou už řadu titulů včetně Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader. Přitom všem vás čeká ještě spousta tradičních adventurních puzzlí. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (3)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Opravdu špičková hra s perfektním světem, atmosférou, příběhem, hudbou, grafikou a vyprávěním. Výborná je i délka hry a spousty různorodých prostředí. Pro scifi a konspirační fandy jasná volba. A samozřejmě čeština.
  • Marketing hry - tahle hra by si zasloužila větší prodejnost než 99% jiných.

  Koupeno za 599 a hned druhý den slevněno na 299. Po dohrání hry jsem toho ani trochu nelitoval! S touto hrou prožijete víc než se všemi super duper cool hrama propagovanýma mainstreamově..

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Zajímavý pohled do budoucnosti,logické hádanky,příběh,dlouhá herní doba,nízké hardwarové nároky.
  • Animace he hře nejsou otitulkované do češtiny(nejlepší by to bylo s českým dabingem),občas musíte použít návod,chtělo by to dvojklik myší pro okamžité přesunutí do lokace jako u Poldy.

  Ve hře je málo lokací,furt jste spíš v New Yorku na těch samých míst. Občas chodíte furt do okola. Jinak celkem zajímavý pohled do budoucnosti,kterou bych nemohl snést, jak jistě víte proč,pokud jste to hráli a dávali pozor.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Hra se mi velice líbila.Pěkný děj,grafika a hudba.
  • Nemužu nic vytknout,snad jen při nahrávání jednotlivých scén se seká hudba.

  Doporučuji!!!

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.