FixFox
PC

FixFox je pohodová open-world 2D adventura o vesmírné opravářce Vix, která se nápadně podobá lišce. Ve hře s Vix ztroskotáte na vzdálené planetě Karamel, a ještě navíc vám hned potom tajemná robotí sekta sebere veškeré nářadí. Musíte proto vzít rozum do hrsti a k opravě strojů použít vše, co vám přijde pod ruku - mince, náplasti nebo třeba smeták namočený v čokoládě. Stroje na téhle planetě jsou totiž trochu zvláštní, stejně jako její robotí obyvatelé posedlí jídlem.

Hra vychází v rámci Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží.
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 12 let
Štítky: Sci-Fi, Old-school
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 50920
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

Dárek k objednávce

 • XZONE EDICE OBSAHUJE
  - Steam klíč ke stažení hry FixFox
  - sběratelské balení s mini-artbookem
  - 4x originální pohlednice
  - samolepky
  - digitální soundtrack
  - ručně podepsáno a očíslováno autorem hry


  OBJEVUJTE PLANETU
  Projeďte planetu na vznášejícím se skútru, nebo se vydejte na klidnou procházku, abyste odhalili všechny zajímavosti planety Karamel. Pobrukujte si chytlavé chiptune melodie a přitom objevujte tajná zákoutí. Po cestě otestujete mozkové závity na záludných hádankách a nakonec si u táboráku roztáhnete spacák a usnete u hvězdné noční oblohy.

  FixFox

  TAK TROCHU JINÉ STROJE
  Stroje ve FixFox jsou dobře známé, ale přesto trochu jiné. Každý toustovač i vysavač má svoji osobnost a opravují se třeba mincí, náplastí nebo banánem... ve skutečnosti vlastně čímkoliv. Během svého putování pak složíte velké robotické stroje, které vám pomohou s řešením rozsáhlejších hádanek.

  rendlike

  ČAS NA SVAČINKU
  Opravování věcí může být únavné, ale stačí den zakončit něčím dobrým na zub a hnedka bude lépe. Na své cestě tak s Vix často usednete k lahodnému jídlu, které vám připraví obyvatelé planety. Jednou to může být výborná domácí polevka a jindy zaručeně neprošlý puding. Diskuze u jídla navíc vždy může odhalit důležitá vodítka k vyřešení vašeho questu.

  lišky

  ZACHRAŇTE VÍC NEŽ JEN STROJE
  Všechno začíná zdánlivě nenáročnou opravou majáku. Záhy však Vix zjistí, že tohle žádná rutinní oprava nebude. Odcizený bratr hledající svého dávno ztraceného sourozence, speciální umělé inteligence procházející traumaty z minulosti a pokračující spor mezi dvěma planetárními frakcemi jsou jen některé ze zašmodrchaných záhad, které je třeba rozebrat a dát znovu dohromady.

  česká hra

  CHLUPATÍ LIDÉ
  Po změně klimatu a čím dál tím chladnějším prostředí Země se lidstvo odhodlalo k zásadnímu kroku - geneticky modifikovat svou DNA, aby na sebe vzalo zvířecí rysy. Genetickým dělením tak lidé získali zvířecí kožešinu, která jim umožnila vyrovnat se s mrazivým prostředím a díky schopnosti hibernace zvládnout dlouhé mezihvězdné lety. A v této chlupaté budoucnosti se odehrává příběh FixFox.

  xzone edice
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si FixFox? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu