Stronghold HD (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie, Středověk
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7078501
99
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Stronghold HD, originální simulátor hradu, vám umožní navrhovat, stavět a ničit historické hrady. Střetněte se na středověkém bojišti s AI v jedné ze dvou singleplayerových kampaní nebo online až s 8 hráči.


  Ve 21 misích, které otestují vaši vytrvalost, se čtyřmi odpadlými lordy, jež musíte porazit, bude na vás, abyste sjednotili středověkou Anglii a získali zpátky svoji zem od proradné Krysy, Prasete, Hada a Vlka. Škála misí obsahuje všechno od obléhání a obsazování nepřátelských hradů až po plnění pokladnice a zadržování nepřáteslkých útoků. Hra také obsahuje samostatnou ekonomickou kampaň, kde máte za úkol shromažďovat suroviny nebo vyrábět zbraně v časovém limitu.


  HD Edition


  Díky nové grafice ve vysokém rozlišení získáte více kontroly nad vašimi vojáky než kdy před tím. Nový HD pohled na bojiště vám dovolí oddálit kameru a hrát s celou mapou na obrazovce. Zaútočte na brány hradu, zatímco zbytek jednotek obejde nepřítele zezadu, zahrajte ústup a zaveďte protivníka do smrtící pasti, a nebo se pohodlně usaďte a sledujte probíhající destrukci.


  Hlavní vlastnosti:


  Vrhněte se do boje o středověkou Anglii a zažeňte jednotky zlého Vlka.
  Navrhněte si a postavte váš vlastní hrad s fungující ekonomikou a brutálními obrannými zónami.
  Probojujte se 21 příběhovými misemi, braňte se proti nepřátelským útokům a porazte vaše protivníky.
  Obléhejte proslulé historické hrady v unikátních herních režimech jako třeba “Siege That!” nebo si vybudujte svůj podle vlastní fantazie v ekonomické kampani bez bojů.
  Grafika ve vysokém rozlišení vám umožní vidět celou mapu na jedné obrazovce.
  Hra podporuje ukládání do Steam Cloud.
  Kompatibilní s Windows XP, Vista, 7 a 8.

  © 2014 FIREFLY STUDIOS LIMITED. Všechna práva vyhrazena. Stronghold a FIREFLY STUDIOS LIMITED jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky FIREFLY HOLDINGS LIMITED.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Stronghold HD (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!