Reign Conflict of Nations
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie, Středověk
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004582
65
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Reign: Conflict of Nations je rozsáhlá historická real-time strategie pokrývající tři století středověké Evropy. Hráč se stane vládcem a otestuje svoje schopnosti při řízení jednoho z 26 unikátních frakcí - bude vymýšlet cesty k fungující ekonomice, propracovávat politické manévry, udržovat promyšlenou diplomacii, starat se o zdroje a vést války. Jako vládce bude mít hráč absolutní slovo a možnost vyniknout a nebo selhat a zemřít.
  Reign: Conflict of Nations umožňuje hráčům mít dobře promyšlený a historicky přesný systém budov a přiřazovat pracovní síly ve městech. A také dostane k dispozici velký výběr scénářů a náhodných misí, rozsáhlý a realistický strom technologií, více než 150 typů vojenských jednotek a propracovanou grafiku a animace, které přivádějí válku k životu.
  Hlavní vlastnosti:
  Strategická hra pokrývající 300 let historie Evropy.Odehrává se na detailní 3D mapě s autentickou krajinou a historicky přesnými vojenskými jednotkami.Rozsáhlá vojenská kampaň s cílem udělat z malé země velkou a mocnou říši.26 hratelných frakcí: Rusko, Polsko a Litva, země Řádu rytířů a východoevropská království. Politické, ekonomické a RPG systémy ukazující záludnosti diplomacie a válek ve středověké Evropě.Velikáni a osobnosti minulosti, stovky herních postav, každá s vlastní unikátní specializací včetně vládců, vojevůdců, kněžích, alchymistů a špionů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Reign Conflict of Nations? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!