Runaway : A Road Adventure
PC

Štítky: 2D adventura
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10287
(4x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Brian je student archeologie, výborně dostudoval fyziku v Kolumbii a zažádal si o místo v nejprestižnější škole v tomto oboru - u profesora Silvy v Berkeley, ve slunné Kalifornii. Svým stařičkým autem se chystá na cestu z New Yorku do Kalifornie, jen si ještě skočí do knihovny. Po cestě však nešťastnou náhodou srazí dívku, která mu nečekaně vběhne do cesty. Naštěstí se jí nic vážného nestalo, jen po cestě do nemocnice blábolí cosi o chlápcích, co ji chtějí zabít. A od této chvíle se Brianovi naprosto změní jeho dosavadní život.

  Runaway - The Road Adventure je ručně animovaná point&click adventura, která kombinuje prvky nejnovější 3D a klasické 2D grafiky s neuvěřitelně rozsáhlým příběhem rozmístěn na 3CD. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Ručně kreslená grafika,český dabing,humor,zajímavý příběh
  • ne

  Nemá chyby

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Příjemná kreslená adventura s fajn dabingem, zajímavým příběhem a osobitým zpracováním. Pro mě patří tahle hra mezi oddechové, humorné a zábavné nenáročné adventury, která vás zabaví a nebude vás nudit:)
  • Hra má pár malých chybiček, ale nejsou nijak výrazné.

  Pro milovníky adventur tohoto žánru skvělé volba, která vás nezklame.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Ručně kreslená grafika,český dabing,humor,zajímavý příběh,velmi nízké hardwarové nároky,klasická point& clicková adventura.
  • Problém s padáním hry na který je třeba opravný patch,chyba při přeseknutí lana na kterou je třeba opravný save,trochu kratší herní doba,ve hře nemůžete zemřít,hra zabíra hodně místa na harddisku.

  Tato postížená adventura technickými chyby(jak u kterých PC) ,na které je třeba si stáhnout opravný patch,je provedená ve 2D grafice a také pro slabší počítače.Hra obsahuje 6 kapitol.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Hlavně se mi líbily vtipy Briana a potom blázen Joshua (nebo jak se to píše) Úžasně nakreslené, zajímavý příběh, vtipné dialogy...Prostě adventura jak má být
  • Nošení vody k lokomotivě a to, že gina byla neustále někde jinde než Brian a nikdy nělo hrát za ní nebo za oba (Vývojáři si to prostě usnadnili) Potom mě taky štvalo, že mi hra nefungovala na win xp, ale už ji mám na dvd a funguje ;-)

  Až na malé nedostatky úžasná hra...

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.