Rainbow Six 3: Raven Shield
PC

Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 11333
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Série Rainbow Six je dobře známá sága počítačového boje proti terorismu, vznikající na motivy knih Toma Clancyho, zřejmě nejplodnějšího autora publikací s touto tematikou, jehož jméno se objevuje již od nepaměti v názvu každého pokračování. Celá série i se všemi datadisky je specifická snahou o zachycení nejen té akční složky konfliktu speciálních ozbrojených sil (Rainbows) s teroristy (Tangoes), ale klade nemenší důraz i na fázi přípravnou, kdy po oznámení konfliktu a přijetí zakázky hráč sám vyhodnotí situaci na dodaných taktických mapách, zvolí z dostupných kandidátů vhodný tým, vybaví jej podle vlastního uvážení, rozdělí do skupin a naplánuje detailně jejich společný postup včetně chování v různých situacích a místech mapy. Až poté dochází k výsadku poblíž místa určení a ke kontaktu s nepřítelem.
  Raven Shield je velice dobré pokračování známé takticko-akční série, které v žádném případě neudělá svým předchůdcům ostudu. Přechod na Unreal engine je jasné plus nejen v designu, ale i celkovém zpracování a hratelnosti. Hra každého překvapí svojí hutností, kdy kromě tréninkových misí máte k dispozici patnáct map pro singleplayer celkem ve čtyřech herních modech a následně multiplayer v osmi herních variantách, hratelných i v dalších šesti mapách navíc. Nepřeberné množství modifikovatelných zbraní, výbušniny, granáty explozívní i oblbující, speciality typu detektor tlukotu srdce, noční vidění, plynová maska, šperháky apod. K tomu přidejte možnost misi detailně naplánovat a třeba během ní zůstat v roli pozorovatele, ale i druhý extrém skočení do boje bez zdlouhavé přípravy - prostě jak kdo chce. A nezapomeňme ani na editor map, u kterého se dají strávit neméně zábavné hodiny jako u vlastní hry.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Skvělá simulace profesionálního zásahového komanda. Velký výběr zbraní a taktických prvků, možnosti vlastní volby uniformy, možnost plánování a společný vstup do místností. Pěkná grafika Unreal enginu, dynamická hudba. Variabilní prostředí misí. Dobrý multiplayer.
  • Divné chování teroristů. Někdy jsou až nerealisticky bystří a přesní, někdy zase nereagují vůbec. Vaši spolubojovníci se občas někde zaseknou.

  Až na drobné nedostatky je to jedna z nejlepších taktických her a ne jen hloupá střílečka, kterých je v herním žánru plno. Chcete-li si vyzkoušet profesi člena zásahového komanda, tahle hra vám ji nabídne.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Dobrý příběh, vysoká míra realističnosti, spousta reálných zbraní, možnost sestavit si tým z možných lidí rozdělených do skupin:
  • Útočníci, průzkumníci, elektrotechnici, pyrotechnici a odstřelovači, dobrá AI, možnost výběru uniformy, členové týmu z různých zemí světa, příběh se odehrává na různých místech světa, dost dobrý multiplayer, taktiku si vemte s sebou!!!
  • nic pro hráče Call of Duty :)
  • slabší grafika
  • možnost dát si na zbraň pouze 1 upgrade(optika, tlumič, velkokapacitní zásobník) :(

  Dobrá hra, má sice pár "mušek", ale která hra ne.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.