Planet Zoo Wetlands Animal Pack
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1008617
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!
  Kde je voda, tam je i život! Objev taje mokřadů a osm různých druhů zvířat s balíčkem Zvířata z mokřadů pro Planet Zoo.
  Mezi tato velmi žádaná zvířata patří sedm druhů zvířat do výběhů a jeden obojživelník do expozice. Těšit se můžeš na rozkošné kapybary, nepřehlédnutelné ptakopysky a mohutné buvoly arni. Kromě těchto osmi úžasných přírůstků obsahuje balíček Zvířata z mokřadů i zcela nový herní scénář. Vydej se do brazilského Pantanalu, krajiny s největšími zaplavenými pastvinami na světě. Potřebují tvou pomoc při budování úspěšné zvířecí rezervace. Troufneš si na tuhle výzvu?
  8 FASCINUJÍCÍCH ZVÍŘAT
  Přivítej do své zoo osm báječných druhů zvířat! Balíček Zvířata z mokřadů obsahuje řadu žádaných zvířat: kapybary, ptakopysky, vydry malé, kajmany brýlové, vodušky abok, buvoly arni, jeřáby mandžuské a čolky dunajské. Ubytuj tato oblíbená zvířata ve svých stávajících zoologických zahradách nebo vybuduj zcela nové. Navrhni jim výběhy, které budou odpovídat jejich přirozenému prostředí a pozvi návštěvníky na vzrušující cestu za poznáním těchto osmi divů z mokřadů.
  ZCELA NOVÉ ANIMACE
  Až se budou tvá nová zvířata zabydlovat, máš se na co těšit. Vydechni po náročném dni při sledováním kapybar, které si hrají s novými hračkami, zkus zahlédnout ptakopyska při potápění do hloubky, pokochej se vodními piruetami vydry malé a nebo pozoruj vábící tanečky jeřába mandžuského. Od velkého buvola arni až po výrazného čolka dunajského – každý druh z tohoto balíčku má svůj vlastní jedinečný vztah k bažinatým vodám své domoviny a každý z nich je nezbytnou součástí místního ekosystému.
  VZRUŠUJÍCÍ NOVÝ SCÉNÁŘ
  Vzhůru do pestrého a rozmanitého brazilského Pantanalu a vyzkoušej si své manažerské dovednosti v největším mokřadu na světě. Čeká na tebe zvířecí rezervace, která má za úkol zachránit ohrožené druhy. Podej jim pomocnou ruku, převezmi správu zoo, adoptuj nové přírůstky a starej se o ně, aby se jim u tebe dobře dařilo po zbytek jejich života. Pokud ovšem chceš provozovat moderní a úspěšnou zoologickou zahradu, musíš také zabavit a nadchnout návštěvníky, vzdělávat je o zvířatech a plnit jejich očekávání. Dokážeš nabídnout svým novým zvířatům jejich skutečný nový domov?
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)