Sid Meier's Civilization VI - Australia Civilization & Scenario Pack (PC) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Typ hry: DLC
Kód produktu: 7333276
129
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.


  W Civilization VI na czele cywilizacji australijskiej stanął John Curtin! Australia prosperuje tam, gdzie inne cywilizacje miałyby trudności z rozwojem. Zawdzięcza to premii do obszarów mieszkalnych za budowę miast na wybrzeżach. Przychody z jej dzielnic rosną, gdy zostaną zbudowane na atrakcyjnych polach. John Curtin zapewnia premię do produkcji, gdy inna cywilizacja wypowie Australii wojnę lub gdy Australia wyzwoli miasto. W skład pakietu wchodzi również nowy scenariusz „Potentat australijskiego pustkowia” – czy zdołasz zbić fortunę, szukając złota, tworząc ogromne stada bydła lub zachowując dla przyszłych pokoleń naturalne piękno Australii?


  Obsahuje australskou civilizaci s Johnem Curtinem, jedinečnou jednotkou Digger, jedinečným vylepšením Outback Station a novým divem světa:


  Jedinečná schopnost civilizace: Australská pobřežní města mají vždy kompletní možnosti bydlení. Pastviny také spouštějí efekt Culture Bomb, díky čemuž seberou přilehlá políčka ostatním civilizacím a městským státům. Výnosy z kampusů, komerčních středisek, svatých míst a pouličních divadel se na přitažlivém terénu zvyšují.
  Jedinečná schopnost vůdce: Jedinečná schopnost Johna Curtina se jmenuje “Citadel of Civilization.” Austrálie získá bonus k výrobě na začátku vyhlášení války nebo když osvobodí město. 
  Jedinečná jednotka: Jedinečnou jednotkou Austrálie je Digger, který získá bonusy v boji na pozemních políčkách vedle vody a v boji mimo své území.
  Jedinečná infrastruktura: Outback Station je vylepšení políčka, které odemyká cechy a lze ho vylepšit díky parnímu pohonu a rychlému nasazení. Poskytuje jídlo a výrobu, přičemž za okolní pastviny získá jídlo navíc.

  Nový scénář “Outback Tycoon”:


  Tento jedinečný scénář zaměřený na ekonomiku vám svěří kontrolu nad jednou ze čtyř koloniálních vlád, zatímco se budete snažit objevovat a rozvíjet přírodní krásu a bohatství Austrálie. 
  Obsahuje jedinečné jednotky a herní efekty, bez bojů mezi hráči.
  60tahový limit.

  Nový div světa Uluru:


  Tento pouštní div poskytuje bonus k víře a kultuře okolním políčkům.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


  ©2016 Take-Two Interactive Software a její pobočky. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sid Meier's Civilization VI - Australia Civilization & Scenario Pack (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!