Pillars of Eternity The White March Part 2
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1002891
307
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Pillars of Eternity: The White March – Part II představuje závěrečný díl rozsáhlého rozšíření oceňovaného RPG Pillars of Eternity. Opět se vydáte na mrazivý sever, kde na vás čeká spousta nového obsahu a také nová tajemství o bozích Eora. A také noví nepřátelé, včetně bossů, kterým budete čelit s posilou v podobě nového společníka.
  Závěrečné vyvrcholení: Part II je vyvrcholením příběhu White March, které do světa Pillars of Eternity přináší spoustu nového obsahu.
  Vyšší zkušenostní levely: maximální level se zvýšil ze 14 na 16 a se dvěma novými levely přišly také desítky nových dovedností.
  Příběhový mód: pokud si chcete užívat hlavně hluboký příběh hry, zvolte Story mód, který zrychluje souboje.
  Vylepšení pevnosti: hráčova pevnost byla vylepšena o nové odměny, příběhy a výzvy.
  Nový společník v podobě barbara: díky barbaru Manehovi má všech 11 tříd v Pillars of Eternity unikátního společníky s vlastními osobnostmi a questy.
  Rozšířené uplatnění dovedností: silové dovednosti i dovednosti pro přežití jsou nyní přesvědčivější, což vám dává více možností co do vytváření unikátních postav, které budou vyhovovat vašemu hernímu stylu.
  Vylepšení uživatelské rozhraní: lišta akcí byla zjednodušena, aby poskytovala lepší zpětnou vazbu během soubojů, a rozpis statistik postavy je naopak podrobnější.
  Knouckouty a zranění: přibyla možnost aktivovat nastavení obtížnosti, která penalizuje knockouty během soubojů dlouhodobými zraněními.
  Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Pillars of Eternity ve službě Steam
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Pillars of Eternity The White March Part 2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!