Nintendo DS Lite White
NDS

Kód produktu: 12017
 • Nintendo DS Lite je nový design předchozí verze, vypadá ve stylu I-Podu. Je o třetinu menší, o 20% lehčí a také výrazně užší, takže se Vám pohodlně vejde do kapsy. Kromě všech stávajících vlastností naleznete u nové verze také možnost nastavení jasu displeje dle světelných podmínek a to na čtyři úrovně. Další významnou funkcí je prohlížení internetových stránek prohlížečem Opera. Je možné prohlížet obsah webových stránek. Opera má intuitivní prostředí, umožňuje prohlížení stránek na dvou displejích a používání pera stylus.

  S fantastickou 3D grafikou a řadou inovativních prvků se Nintendo DS stává špičkou na poli přenosných herních konzolí. K tomu si připočtěte elegantní a stylový design, a výběr z herních novinek, což vám spolu se zpětnou kompatibilitou s hrami na konzoli GameBoy Advance otevírá bezkonkurenčně nejširší herní nabídku!
  Nintendo DS s naprosto unikátním ovládáním pomocí dotykové obrazovky poskytuje hráči zcela novou zkušenost. Konzole dále disponuje nejnovější bezdrátovou komunikační technologií, která umožňuje multiplayer až pro 16 hráčů, nebo za využití nainstalovaného softwaru PictoChat si mezi sebou posílat textové zprávy a obrázky. Nintendo DS představuje skutečnou revoluci v hraní na přenosných herních konzolích.

  Dvě obrazovky
  Se dvěma LCD displeji nabízí Nintendo DS pro hraní zcela průkopnický přístup. Každá z 3 palcových obrazovek je schopna zobrazit kvalitní a vyváženou 3D grafiku; DS má přitom výkon, díky němuž dokáže předvést pokrokovější vizuální ztvárnění než tomu bylo v případě konzole N64. Možnosti jsou neomezené - jedna obrazovka může být využita pro zobrazení hlavní akce, druhá pak jako mapa, inventář, nebo alternativní pohled na hru. Obě obrazovky mohou být teoreticky využity i současně - pro vyobrazení nějakého olbřímího bosse! Spodní obrazovka Nintendo DS je dotyková. Tato technologie se na herní konzoli objevuje vůbec poprvé!

  Dotykový displej
  Nyní je možné ovládat hru pomocí vašeho prstu nebo DS stylusem (perem), který je nedílnou součástí každé DS konzole. Můžete nakreslit obrázek nebo napsat zprávu a následně ji poslat svému kamarádovi. Můžete hrát hru s mnohem větší přesností a šikovností než kdykoliv předtím, vedle samotného hraní lze pochopitelně i hbitě operovat v menu pouhým dotykem konečku prstu. Dotykový displej znamená, že ať již ovládáte Samus Aran v nejnovější Metroid hře nebo hladíte psíka v zatím posledním Miyamotově díle (hra Nintendogs), budete hrát hry zcela novým způsobem! Stylus je uschovaný v zadní části konzole a dotyková obrazovka je potažena tuhou fólií pro větší trvanlivost. Nintendo DS disponuje vestavěným portem pro mikrofon - takže budete moci ke konzoli hovořit pro ovládání dané hry.

  Mikrofon
  Při využití téhle funkce budou vývojáři schopni připravit hry reagující různým způsobem na různé zvukové podněty. Takové tlesknutí a hlasový povel budou interpretovány zcela odlišným způsobem a pochopitelně také výsledek bude jiný. Představte si svět, v němž můžete vést hlavního hrdinu skrze daný level doslova tak, že mu řeknete, kam má jít - s DS se tato koncepce může snadno stát realitou. V budoucnu se pak očekává komunikace mezi uživateli po lokální síti.
  Zabudovaný port pro mikrofon v DS už teď nabízí další inovativní cesty pro vaše hraní.

  Bezdrátová technologie
  Díky bezdrátové síti se může na DS propojit až 16 hráčů najednou. Vzdálenost, na kterou je to možné, má rozpětí od 9-ti do 30 metrů. Je důležité předeslat, že u některých titulů pak stačí pouze jedna kopie hry pro započetí multiplayerových hrátek.

  Stereo zvuk
  Zvukové dispozice Nintendo DS umožňují bohatší a mnohem hlubší herní prožitek. Stereo reproduktory zprostředkovávají virtuální surround zvuk a připojíte-li k DS sluchátka, budete konfrontováni se stereo zvukem. Zaslechli jste právě něco v levém sluchátku? Audio podněty vám mohou napovědět, že se k vám blíží nepřítel, nebo že je poblíž nějaký tajný bonus. Zvuk může být u videoher stěžejní element a Nintendo DS nabízí skvělou audio kulisu v malém balení.

  Zpětná kompatibilita
  Nintendo DS má dva separátní vstupy, jeden pro DS karty, druhý pro existující GameBoy Advance herní média (cartridge). DS je plně kompatibilní se všemi hrami pro GameBoy Advance, takže skrze DS lze hrát jakýkoliv GBA titul, ovšem pouze v singleplayerovém režimu.

  Technické parametry:
  CPU ARM9 (67 MHz) a ARM 7 (33 MHz)
  PAMĚŤ 4 MB RAM, 32k pro každý procesor, 656k VRAM
  DISPLEJ Vrchní dislej: podsvícený, TFT LCD s rozlišením 256x192 bodů a 0.24 mm jemností
  Spodní displej: stejné jako vrchní obrazovka, ale s anologovým dotykovým senzorem
  Grafika: až 120 000 polygonů za sekundu ve 3D, až 260 000 barev
  VELIKOST Délka: 148 mm
  Šírka: 28.9 mm
  Výška: 84 mm
  ZVUK u podporovaných titulů simulovaný prostorový zvuk v CD kvalitě, stereo sluchátka, mikrofon
  BEZDRÁTOVÁ KOMUNIKACE IEEE 802.11, až 30 metrů, multiplayer více hráčů z jedné herní kazety
  OVLÁDÁNÍ doteková obrazovka, vestavěný mikrofon rozeznávající příkazy, tlačítka A/B/X/Y, směrový kříž, dvě boční tlačítka, START a SELECT
  FORMÁT kazety Nintendo DS i GameBoy Advance
  BATERIE Li-Ion, až 10 hodin hraní, 4 hodiny nabíjení, možnost adaptéru do zásuvky
  DALŠÍ VLASTNOSTI PictoChat pro chatování až 16 lidí, budík, kalibrace dotekového senzoru.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)