Ovladač DualSense - Bílý
PS5

Objevte mnohem hlubší a nesmírně pohlcující herní prožitek s novým inovativním ovladačem pro systém PS5, který nabízí haptickou odezvu a adaptivní spouště. Bezdrátový ovladač DualSense obsahuje také vestavěný mikrofon a tlačítko Vytvořit, které jsou nedílnou součástí ikonické pohodlné konstrukce.

Štítky: Ovladač
Jazyk: Český manuálČeský manuál
Kód produktu: 34041
(3x)
1 599
Nákupem získáte 32 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

 • Ovladač DualSense - Bílý


  PŘIVEĎTE HERNÍ SVĚTY K ŽIVOTU

  Skrze haptickou odezvu pociťte své herní akce a prostředí. Prožijte různou odezvu a napětí v konečních prstů skrze adaptivní spouště.

   NAJDĚTE SVŮJ HLAS A SDÍLEJTE SVOU VÁŠEŇ
  Chatujte online skrze vestavěný mikrofon v ovladači DualSense. Připojte svůj headset do konektor 3,5 mm jack. Ke ztlumení slouží přímo dedikované tlačítko "mute" na ovladači. Dalším tlačítkem ("create") můžete nahrát či přímo vysílat své epické herní momenty.
  dualshock 5
  HERNÍ IKONA VE VAŠICH RUKOU
  Užijte si pohodlný, vyvinutý design s ikonickým rozložením ovládacích prvků a vylepšených analogových páček. Interní baterii je možné nabíjet skrze USB-C port. V ovladači DualSense pro konzoli PlayStation 5 je taktéž integrován pohybový senzor, díky němuž můžete ovládat podporované hry. Rozšířený zážitek pak nabízí integrovaný mikrofon, skrze který můžete slyšet herní zvukové efekty v mnoha hrách, které tuto funkci budou obsahovat.

  Všechny důležité informace ze světa PlayStation 5 najdete na oficiální stránce.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (3)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • haptická odezva
  • ergonomie
  • reproduktor
  • cena
  • nic

  nejlepší gamepad na trhu

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • funguje paradne take na PC
  • steam podporuje ovladac primo
  • hry mimo steam funkcni pomoci softwaru DualSenceX + emulace XBOX ovladace (direct input)
  • hele Sony ... co takhle pribalit USB-C kabel hmm? EU rekla ze USB-C je ok tak kde to vazne?

  Pouzivam jako ovladac na PC, bezdratove s dvacet let starym usb bluetooth modulem jak ve W10 tak ve W11. Vse chodi bez potizi. Konzoli nemam. Tento PS5 ovladac i predchozi verze DualShock 4 V2 funguje na PC lepe nez ovladace urcene primo pro PC. Steam podporuje ovladac primo a prakticky neni nutne nic moc nastavovat. Pro hry ktere nejsou soucasti steamu pouzivam software DualSenceX ktery umozni DirectInput funkce ovladace a hry jej rozeznaji pres DirectX. Program ma free i placenou verzi. Doporucuji placenou verzi. Podpora adaptivnich triggeru a hapticke odezvy (funguje zatim jen u vybranych her). Software najdete na samotnem steamu pod nazvem DSX a stoji tri eura. Testovano i s emulatory. PSX, emulatory pro ATARI, NINTENDO a maka to i s hodne staryma PC hrama. Naprosta spokojenost

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • haptika
  • padne do ruky

   Nejlepší ovladač co jsem držel v ruce. Spojení haptiky, reporduktoru a adaptivních spouští je super. Zatím jsem spokojen i s výdrží baterie. Z různých recenzí to vypdalo že vydrží cca 4--5h, ale první den jsem hrál cca 9h Astroboy a Spidermana (vibrace na max) a baterka v pohdě vydržela a ještě se netvářila vybitě. Takže myslím že i výdrž bude dostačující :)

   Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
   Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
   Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.