Myst IV: Revelation
PC

Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11109
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Hra se vyznačuje napínavým příběhem, který vás doslova vtáhne do světů a myslí dvou zlodušských bratrů Sirruse a Achenara a konfrontuje vás s jistým rodinným dramatem. Budete se snažit odhalit záhadné zmizení malého děvčete, do kterého jsou oba sourozenci nějak zapleteni. Nejen ale příběh dělá sérii Myst tak výjimečnou. Neméně důležité je také vizuální pojetí a hudební doprovod. Soundtrack Myst IV připravil Jack Wall. Jednu nahrávku ke hře složil dokonce známý hudebník Peter Gabriel. Opět se setkáte se zajímavými puzzle a interakci s různými postavami světa Myst. Hra je na DVD. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Tak takhle hra mě přímo okouzlila, objevuje se v ní hodně silný a poutavý příběh, který vás pořád dohání postupovat dál hrou. Grafika je naprosto úžasná, řekl bych až realistická, systém postav je natolik skutečný, že máte chvilkama i dojem, že sledujete nějaký scify nebo fantasy film, jehož jste součástí! ŽIVOUCÍ SVĚT s živoucí přírodou, den a noc, propracování do sebemenších detailů (hmyz, pohyb listí, šeřící se voda atd.), tahle hra je ORIGINÁLNÍ! Mezi konkurenty je nejpropracovanější!
  • V této hře jsem nenašel jediný zápor! Hra tohoto žánru a stylu je naprosto dokonalá.

  Nechte se unášet živoucím světem plném realistických prvků a paranormálních jevů. Objevujte nové světy, které naplní fantasii každého hráče. Příběh vás ohromí stejně tak jako grafika a systém, kterým tato hra vládne. Nebudete litovat!

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.