LucasArts Adventure Pack
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1006963

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • LucasArts Adventure Pack obsahuje: Indiana Jones and the Fate of Atlantis, Indiana Jones and the Last Crusade, LOOM a The Dig!
  Indiana Jones and the Fate of Atlantis
  Laso do ruky, mapu do druhé a vzůru za poklady! Muž s kloboukem je zpět v jeho největším dobrodružství! 1939 - předvečer druhé světové války. Nacističtí agenti se chystají dostat zbraň nebezpečnější než atomová bomba. Jen Indy je může zastavit! Jedno z nejlépe zpracovaných dobrodružství známého archeologa Indyho Jonese, tentokrát však ne podle filmové předlohy.
  Indiana Jones and the Last Crusade
  LucasArts, tehdy ještě pod názvem LucasGames, se v roce 1989 zapsala do paměti hráčů historicky velmi důležitou hrou Indiana Jones and the Last Crusade. Tato vynikající adventura byla založena na stejnojmenném filmu a její jedinou slabinou byl ten fakt, že se své předlohy držela až příliš přísně.
  LOOM
  Dlouho po procházení druhého stínu, kdy draci ovládli obloha soumraku a hvězdy byly jasné a početné, přišel věk velkých cechů.Kováři. Ovčáci. Clerici. Každý se věnuje absolutní kontrole tajných znalostí. Jiným takovým gildou byli tkalci. Po staletí jejich řemeslo přesahovalo hranice fyzické látky, dokud netrpěli samotnou strukturou samotné reality. Nyní podivná síla uvrhla Tkalcovy do zapomnění a nechala za sebou jednoho chlapce Weaver, aby odhalil tajemství. Pomozte mladému Bobbinovi zachránit jeho Cech ... a vy byste mohl zachránit vesmír před nevysvětlitelnou katastrofou.
  The Dig
  Asteroid o velikosti malého měsíce je na nárazové dráze směrem k Zemi a pouze veterán NASA Boston Low má odborné znalosti, aby ho zastavil. Spolu s jízdou jsou oceněni novináři Maggie Robbins a mezinárodně uznávaný geolog Ludger Brink.
  Jakmile je asteroid na cestě do nukedu na bezpečnou orbitu, provede trio rutinní prohlídku skalnatého povrchu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)