Little Friends: Puppy Island
SWITCH

Vydejte se s hrou Little Friends: Puppy Island na úžasné dobrodružství v doprovodu roztomilých štěňat! Objevujte kouzelná místa, vykopávejte skryté poklady, budujte a rozšiřujte svoje prázdninové letovisko a při tom poznejte spoustu malých čtyřnohých kamarádů, o které se budete moct starat během svého nezapomenutelného pobytu na tropickém ostrově.

Série Little Friends vyráží na prázdniny: Vydejte se na vzrušující dobrodružství, které posunuje péči o štěňata na dočista novou úroveň. Zkoumejte rozlehlý rajský ostrov, objevujte neznámá nová místa, vykopávejte skryté poklady a nechte naplno projevit svou dobrodružnou povahu v nové hře ze série Little Friends.
Doporučený věk: Pro všechny
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Štítky: Pejsci, zvířátka
Kód produktu: 54325

 • PROZKOUMEJTE OSTROV ŠTĚŇAT
  Vezměte svého roztomilého psího společníka na dobrodružnou výpravu napříč ostrovním rájem plným štěňat. Objevte při tom písečné pláže, zasněžené hory, svatyně zahalené do třešňových květů a spoustu dalších nádherných míst. Schválně, jestli se vám podaří objevit vše, co ostrov skýtá.
  Little Friends: Puppy Island (SWITCH)
  NAVAZUJTE PŘÁTELSTVÍ SE ŠTĚŇATY
  Udělejte si nové kamarády mezi štěňaty devíti různých plemen a najděte si dokonalé společníky pro svoje ostrovní dobrodružství. Potkávejte nová štěňata během procházek po okolí a vezměte je s sebou domů, abyste se pak o ně mohli starat. Pořizujte jejich fotografie pomocí zabudovaného fotografického režimu a vytvořte si společné vzpomínky, které vám zůstanou na celý život.
  Little Friends: Puppy Island (SWITCH)
  VYBUDUJTE DOKONALÝ ŠTĚNĚCÍ RÁJ
  Objevujte nové lokace, sbírejte suroviny a pomozte svým štěněcím kamarádům vybudovat na ostrově celou řadu míst vhodných k provádění nejrůznějších aktivit. Od lázní a škol pro štěňata přes parky ideální na frisbee až po obchody s módními doplňky – je spousta toho, co můžete postavit, abyste se na ostrově bavili vy i jeho štěněcí obyvatelé!
  Little Friends: Puppy Island (SWITCH)
  UŽÍVEJTE SI PÉČI O ŠTĚŇATA
  Hrajte si se svými štěňaty, kartáčujte je, krmte je a koupejte je. Zkrátka jim poskytněte vše, co potřebují k tomu, aby s vámi mohla vyrazit na další dobrodružství! Pracujte na jejich poslušnosti, obratnosti nebo například vytrvalosti a zlepšováním jejich schopností získávejte přístup do nových úchvatných oblastí ostrova.
  Little Friends: Puppy Island (SWITCH)
  OBLÉKEJTE SVOJE ŠTĚŇATA
  Vybírejte z více než 350 barevných oblečků a doplňků a najděte každému ze svých štěňat jeho jedinečný styl. Od čelenek a šatů přes číra až po sluneční brýle – upravujte vzhled svého štěněte, jakkoliv se vám zlíbí!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)