Fae Farm
SWITCH

Vydejte se vstříc pohádkovému životu vašich snů ve hře Fae Farm, RPG simulátoru farmaření pro 1 až 4 hráče. Budujte, upravujte a zvelebujte váš společný statek a využijte kouzel k prozkoumání kouzelného ostrova Azoria! Seznámíte se s novými přáteli, objevíte zdejší magii fae a vydáte se navštívit tajemné říše.

Ve chvílích, kdy se budou měnit roční období, budete muset využít všeho, co jste se doposud naučili a obnovit tak okolní svět.
Doporučený věk: Pro všechny
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: Angličtina
Štítky: Farmaření
Kód produktu: 55373
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 650 Kč

nebo

 750 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Gamlery účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce


 • DOBRODRUŽSTVÍ NA DOSAH RUKY

  Prozkoumejte říše Azorie a procestujte ostrov pomocí svých schopností a kouzel. Prohledávejte jeskyně, sbírejte suroviny a bojujte s hádankáři! Postupujte svým vlastním tempem, odhalujte nová tajemství a obnovujte mír na Azorii.
  Fae Farm (SWITCH)
  NOVÁ PŘÁTELSTVÍ
  Azoria je domovem pestrých postav! Jak budete postupovat příběhem, můžete si cestou vybudovat pouta s mnoha obyvateli ostrova. Můžete dokonce najít spřízněnou duši tím, že budete chodit na rande a nakonec se na radnici oženíte.
  Fae Farm (SWITCH)
  JEDEN ZA VŠECHNY
  Hrát můžete sami nebo až se třemi přáteli online. Sdílejte svůj postup, budujte společně farmu, kde se počítá úsilí každého z vás. a vzájemně se podporujte při plnění úkolů a výzev okolního světa.
  Fae Farm (SWITCH)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Fae Farm? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!