Kniha The Scum Villain's Self-Saving System: Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong 2 ENG

Čínský trhák Danmei/Boys' Love, který inspiroval animovaný seriál Scumbag System, streamovaný v angličtině! Tento komediální příběh o muži, který se ve fantasy románové sérii přerodí v padoucha a nakonec se zaplete s hlavním mužský hrdinou, je nyní poprvé v angličtině!

Poloviční démon Luo Binghe se ze skromných začátků a trýznivé minulosti vyšvihl na nedostižného siláka a krasavce. Se svým harémem čítajícím více než tři sta manželek a vládou nad lidskou i démonickou říší je skutečně nejmocnějším protagonistou - a to v kýčovitém web románu! Alespoň tomu věří Shen Yuan, online přezdívaný "Peerless Cucumber", když dočítá poslední kapitolu Proud Immortal Demon Way.

Když však kombinace vzteku a špatného výběru jídla vede k jeho smrti, Shen Yuan se reinkarnuje do světa webového románu v těle Shen Qingqiu - krásného, ale krutého učitele mladého Luo Binghe.

Ačkoli má nyní jako Shen Qingqiu neuvěřitelnou moc a schopnosti kultivátora, je mu souzeno být strašlivě potrestán za zločiny proti hlavnímu hrdinovi, takže tento nový Shen Qingqiu má jedinou možnost: získat si přízeň Luo Bingheho dříve, než se mladík dostane k moci.

Jen tak unikne strašlivému osudu skutečného padoucha! Tato fantasy (xianxia) komedie postavená na romantizující lásce mezi dvěma muži (danmei) byla první sérií Mo Xiang Tong Xiu, která dala podnět k celosvětové multimediální sérii, následované jejími pozdějšími trháky Grandmaster of Demonic Cultivation a Heaven Official's Blessing.

Anglické vydání Seven Seas obsahuje exkluzivní, zcela nové obálky a vnitřní ilustrace od Xiao Tong Kong (Velinxi) a překlad Faelicy (faelicy) & Lily (lily_ocho).
Merchandise: Komiks
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Manga, Novela
Kód produktu: 61775
Počet stran: 364
Tisk: černobílý
Autor: Mo Xiang Tong Xiu
449
Nákupem získáte 18 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kniha The Scum Villain's Self-Saving System: Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong 2 ENG? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!