Kniha Guardian: Zhen Hun 2 ENG

Zhao Yunlan vede tajné oddělení ministerstva veřejné bezpečnosti, které se zabývá podivnými a neobvyklými případy a stírá hranice mezi světem smrtelníků a podsvětím. Za jeho drzým a nenuceným chováním se skrývá bystrá mysl a arzenál mystických nástrojů a tajuplných znalostí. Při vyšetřování hrůzného úmrtí na místní univerzitě se Zhao Yunlan setká s rezervovaným profesorem Shen Weiem.

Zhao Yunlan je okamžitě zaujat Shen Weiovým vzhledem a intenzivním pohledem a přitažlivost mezi nimi je okamžitá a silná, i když se Shen Wei snaží udržet si odstup. Shen Wei a jeho tajemství jsou hádankou, kterou Zhao Yunlan musí vyřešit, když je záhadné okolnosti svedou dohromady a jejich pouto je nemožné popřít.

Tato trilogie nadpřirozených románů z Číny postavená na touze mezi dvěma muži (danmei) byla přeložena do mnoha jazyků a inspirovala stejnojmenný hraný seriálový trhák z pera autora Priest (mezi jehož díla patří například Stars of Chaos: Sha Po Lang a Faraway Wanderers/Word of Honor).

Anglické vydání Seven Seas obsahuje exkluzivní, zcela nové obálky a vnitřní ilustrace.
Merchandise: Komiks
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Manga, Novela
Kód produktu: 61782
Počet stran: 320
Autor: Priest, Marmaladica
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kniha Guardian: Zhen Hun 2 ENG? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!