Holy Potatoes We're In Space
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007020
54
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Holy Potatoes! We're in Space?! je vesmírná adventura s prvky managementu a souboji založenými na tazích. Řiď svou vlastní vesmírnou loď a prozkoumej procedurálně generovaný vesmír s desítkami planet ke hledání materiálu, a s nepřáteli se můžeš utkat v mezigalaktických vesmírných bitvách.
  Setkáš se s hojností vesmírných ras, jako jsou kosmické mrkve, bláznivé cukety, otravné cibule, a dokonce i s kosmickými velrybami! Zúčastni se epických bitev s bossy a zachraň svého dědečka, Jijiho, který byl uvězněn zlou federací, Zatmění.
  Vyrob stovky zbraní pro svou vesmírnou loď Najmi techniky, kteří se stanou součástí posádky a budou řídit tvou loď Prozkoumej desítky planet a galaxií, nebo klidně i celý vesmír! Sbírej materiál na vylepšení vesmírné lodi a výrobu zbraní! Bojuj s vesmírnými loděmi zlé galaktické brokolice, mimozemské mrkve a mnoha dalších! Střetni se v epických soubojích s bossy!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Holy Potatoes We're In Space? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!