Skater XL
SWITCH

Skater XL na Nintendo Switch je věrný svým kořenům coby otevřený, kreativní sandbox, kde můžete jezdit na skejtu, filmovat, trávit čas a tvořit, a to vše podle svého. Díky funkcím, jako je volná jízda pro více hráčů, editor záznamů, úpravy postav a rozrůstající se knihovna stažitelných uživatelských modifikací, vybavení a map, přináší Skater XL tu nejplynulejší a nejreaktivnější realistickou skateboardovou hru, která kdy na Switch vyšla.
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Skateboard
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57311
649
Nákupem získáte 13 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

 • 60 FPS NA SWITCH
  Díky vzácným a plynulým 60 snímkům za sekundu v ručním režimu si mohou hráči na Nintendo Switch užít jízdu na skateboardu na cestách a zcela si vychutnat oceňovanou fyzikální hratelnost Skater XL. Skateboarding s ovladači Joy-Con ještě nikdy nepůsobil tak plynule a reaktivně!
  Skater XL
  JEZDĚTE NA SKEJTU NEBO RELAXUJTE ONLINE
  Bavte se až s 10 kamarády online, což napodobuje skutečný zážitek z ulice, a dávejte dohromady trasy, sledujte ostatní hráče nebo se prostě projeďte se svou partou.
  tony hawk
  OBROVSKÝ KATALOG MODŮ DOSTUPNÝ V DEN VYDÁNÍ
  Hráči Skater XL na Switch budou mít díky technologii Mod.io okamžitý přístup k velkému výběru modifikací od zapálených tvůrců a smyšlených skateboardových značek. Kromě veškerého oficiálního obsahu si mohou hráči najít dokonalý vzhled či si stáhnout nejnovější vybavení díky té nejrozsáhlejší knihovně se skateboardovým obsahem všech dob.
  pro skater
  HRAJTE JAKO OPRAVDOVÍ SKATEBOARDOVÍ PROFÍCI
  Vyberte si slavné profíky, jako je třeba Tiago Lemos, Brandon Westgate, Evan Smith a Tom Asta, z nichž všichni mají vlastní typické vybavení, které odpovídá jejich stylu.
  skater hra
  HUSTÝ SOUNDTRACK
  Modest Mouse, Interpol, Animal Collective, Future Islands a Band Of Horses, to jsou zlaté hřeby rozmanité hudby, která se skvěle hodí k atmosféře západního pobřeží ve Skater XL.
  hra pro skejťáky
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Skater XL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!