Europa Universalis IV Rule Britannia
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Grand Strategy
Kód produktu: 1004097
164
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Oslabena válkami vedenými na kontinentu, se slabým králem a hamižnou šlechtou, Anglie v polovině XV. století nemohla ani tušit, jaké velké dny přijdou. Bude to náročná cesta, plná občanských válek, náboženských převratů, velkých požárů a podivných spojenectví. Ale národ, který se stane Velkou Británii, bude jednou vládnout hospodářským impériem zahrnujícím celý svět, exportovat ideály anglické svobody – nejen myšlenek, ale i obchodu – a stane se nejmocnějším národem, jaký svět viděl. Ovládněte vítr a obchod a zažehněte jiskru průmyslové revoluce v Immersion Pack - Rule Britannia, novém rozšíření pro hru Europa Universalis IV.
  Vlastnosti rozšíření: Nové britské mise: Nové exkluzivní stromy misí pro Anglii, Skotsko a Irsko, zasazené v naším novém systému misí ve hře Europa Universalis IV Průmyslová revoluce: Vysoce rozvinuté provincie v pozdější části hry mohou produkovat uhlí, čímž zvyšují produktivitu a bohatství. Inovativnost: Získejte odměny za to, že jste prvním národem, který odhalí nové znalosti, včetně nižších nákladů na energii Námořní doktrína: Přijměte obecnou strategii pro vaše flotily, která vám poskytne bonusy na údržbu lodí, obchodní sílu nebo výkon v bitvách Anglikanismus: V Anglii se může objevit nová protestantská víra s novými bonusy a náboženskými možnostmi. Sdílení znalostí: Pomozte zaostávajícím spojencům nebo poddaným podporou šíření institucí v jejich oblastech.  
  Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Europa Universalis IV v platformě Steam!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Europa Universalis IV Rule Britannia? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!