Europa Universalis IV El Dorado
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Grand Strategy
Kód produktu: 1004101
252
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • El Dorado je pátým rozšířením hry Europa Universalis IV a přináší život plný dobývání, víry a objevů typických pro dobu průzkumnictví. Hlavním prvkem nejnovějšího dodatku je designér národů, který vám umožní upravit si startovní národ v kampani a dále tak obohatit takřka neomezenou znovuhratelnost EU4. Toto rozšíření soustřeďující se na Střední a Jižní Ameriku přináší nová náboženství, zatímco zásadní dějiště objevů vás vyzvou k rozhodnutím hodných králů nebo dobyvatelů. Jako Aztékové podrobte Mexické pláně své vládě, ale nezapomeňte mít dostatek vazalů pro obětování vašim rozezleným bohům. Coby Evropané se při své honbě za legendami o ztracených městech a magických fontánách pusťte hlouběji do Amazonské džungle Ať už si zvolíte jakoukoliv cestu, El Dorado jistě bude skvělým dodatkem pro vaše zážitky v Europa Universalis IV.
  Hlavní prvky: Propracovaný designér národů vám dá nové startovní možnosti, včetně národních myšlenek a upravených monarchů. Vyzkoušejte si nová Nahuatl, Inti a Mayská náboženství plná krvavých obětí či uctívání slunce. Vyšlete své conquistadory hledat Sedm zlatých měst, nebo objevitele na průzkumné cesty kolem světa. Zlaté flotily mohou přesouvat bohatství nového světa zpět do Evropy a být napadány vašimi vlastními flotilami. Použijte vaše obchodní flotily k lovu nebezpečných pirátů. Udržte si dobré vztahy s papežem abyste mohli získat svůj kus světa a svou vlastní pozici v dohodě z Tordesillasu. Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Europa Universalis IV v platformě Steam!
  © 2014 Paradox InteractiveTM. Ochranné zámky náležejí jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Europa Universalis IV El Dorado? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!