Etherlords II (nová eXtra Klasika)
PC

Štítky: Fantasy, Tahové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10544
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Strategie
  Etherlords II je pokračování inovativní a velmi oblíbené hry Etherlords. Čtyři jedinečné rasy etherového světa, zasazené do stejně krásně vytvořeného 3D fantasy světa jako byl v původní hře, jsou hned na začátku postaveny před spletité tajemství. Tím je zmizení samotného bílého vládce, jejich všemocného vůdce, a rovněž zlověstné zjevování nových hrdinů a nestvůr s neobyčejnými silami a schopnostmi. Etherlords II je RPG s komplexní a zajímavou hratelností, srovnatelnou se stylem mnoha oblíbených japonských her stejného žánru. Taktický tahový mód soubojů je ještě prohlouben - čerpá z nejlepších tradic karetních her jako je například MTG. Inovativní hratelnost mísí styl RPG a tahovou taktiku s magickými souboji ve stylu klasických karetních her. Čtyři odlišné rasy, každá se svou vlastní říší, architekturou, kouzly a způsobem boje. Pět kampaní, které pokrývají celý svět - území jednotlivých ras spolu sousedí. Přes 330 mocných kouzel, mezi kterými najdete například více než 130 rozličných nestvůr, jež budete moci vyvolat. Nelineární mise s postranními úkoly a mnoha možnými způsoby hraní. Podrobný výukový systém, který vám pomůže zvládnout základy hry a složitější soubojové taktiky. Plavte se po řekách, křižujte moře, cestujte tunely a pomocí teleportů. Obrovské množství rozličných animací všech postav a monster poskytuje všemu živému vyhraněnou osobnost. Vysoce detailní a krásně renderovaný 3D herní svět. Nesčetné možnosti hry více hráčů - například soubojový mód pro 8 hráčů nebo funkce automatického vyhodnocování turnajů. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Tahle hra má zajímavý způsob průběhu souboje. Po mapě se pochybujete jakoby stejně tak jako v Heroes, máte však 3D prostředí a neomezený pohyb. Pokud vyvolá nepřítel nebo vy souboj, celý pohled na hru se změní do detailnějšího náhledu na bitevní stanoviště, ve kterém bojujete pomocí svého hrdiny a "karet" kterými vyvoláváte do boje jednotlivé bytosti, jednotky a magii. Musíte hodně taktizovat a přemýšlet, které jednotky použijete, jakou magii a vyplatí se předvídat jednání soupeře.
  • Čas od času mi připadalo, že se svým balíčkem "karet" (jednotek a magie) nemám šanci mnohem lepší soupeře skoro na samém začátku kampaně. Když už máte pocit, že jste rozšířili svoje schopnosti a jednotky na vyšší úroveň, váš soupeř vás stejně překvapí něčím lepším, co vám způsobí velké ztráty a boje většinou vyhrajete jen tak tak;-)

  Hra má velmi zajímavý způsob provedení soubojů, podné jako v Heroes. Pokud by se chystalo pokračování nebo nový díl této hry, určitě by bylo zapotřebí ho ještě pořádně propracovat, převést do nové grafiky a pak by určitě Etherlords získal spousty fanoušků.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.