Dračí Oko + Knightshift
PC

Štítky: Fantasy
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 11379
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Exkluzivní komplet dvou RPG her Dračí Oko a Knightshift obě kompletně v češtině. Koupí tohoto kompletu ušetříte 999 Kč. Akce platí jen do vydání hry Dračí oko v Česku.  Pokud máte zájem o samotné hry : Dračí Oko a Knightshift

  Dračí Oko - The I of the Dragon

  The I of The Dragon je založen na příbězích vyprávějících o přátelství lidí a bájných draků. Tato idylka mezi zdánlivě neslučitelnými tvory skončila v momentě, kdy do mírumilovného světa pronikly ohavné zlopáchající nestvůry. V tomto akčním RPG máte tři draky s různými schopnostmi (na výběr máte oheň, kyselinu a led). 12 jedinečných oblastí s pestrými krajinami tvoří úžasnou mapu fantasy světa. Každý drak má k dispozici přes 50 kouzel s dech beroucími speciálními efekty pro boj s více než 40 druhy monster. Na Direct3D založený grafický engine s T&L technologií a podporou multitexturování stejně jako nasvícení v reálném čase vytvářejí fascinující efekty při západu slunce, ale i na nádherné hvězdné obloze. Formování krajiny v reálném čase umožňuje zmizení celých pohoří a jejich objevení na jiném místě. Řízení času umožňuje efekty zpomalení pohybu s fascinujícím účinkem. Mystický hudební doprovod vás provede světem Nimoas. Hra je kompletně v češtině.

  Knightshift

  Kdesi velmi velmi daleko, kdysi velmi velmi dávno, žil, byl králevic. Byl to vladař spravedlivý a čestný, vznešený a uznávaný. Báli se ho jen ti, jejichž srdce ovládalo zlo. Jednoho dne se proti králevici temné síly spojily. Toužily uchvátit zemi, uvrhnout ji do pekelné tmy a našeho králevice sesadit z trůnu a vyhnat z myslí jeho poddaných. Skoro se to těm bídákům podařilo, dobrý vladař skutečně zmizel. Avšak díky nezdařenému kouzlu se ocitl pouze v jiné dimenzi a žádný člověk na něj nezapomněl. Všichni, kdo ho měli rádi, si ho nosili v srdci. O několik let později se náš králevic znovu vrací do svého světa. A to díky dobrosrdečnému kouzelníkovi, jehož umění dokázalo otevřít bránu mezi dimenzemi. Čeká ho však dlouhá a trpká cesta plná nástrah, než vymítí zemi od zla a získá opět svůj vladařský trůn... Hra vám nabízí tři kampaně. Každá z nich se odehrává v jiném prostředí a je naplněna různými úkoly a misemi. Z počátku ovládáte pouze kralevice, ale už během první mise naberete do své party pár dalších postaviček. Později se dostanete až k budování vlastní vesnice, přičemž musíte dbát i na její hospodaření. Zároveň se pokusíte svého hrdinu dostatečně trénovat, abyste pak spolu s ním dosáhli vítězství a získali zpět jeho trůn. Jednotlivé mise nejsou lineární a můžete najít i více způsobů, jak je vyřešit.Hra je kompletně v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)