Knightshift
PC

Štítky: Fantasy, Real-time strategie
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10787
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Kdesi velmi velmi daleko, kdysi velmi velmi dávno, žil, byl králevic. Byl to vladař spravedlivý a čestný, vznešený a uznávaný. Báli se ho jen ti, jejichž srdce ovládalo zlo. Jednoho dne se proti králevici temné síly spojily. Toužily uchvátit zemi, uvrhnout ji do pekelné tmy a našeho králevice sesadit z trůnu a vyhnat z myslí jeho poddaných. Skoro se to těm bídákům podařilo, dobrý vladař skutečně zmizel. Avšak díky nezdařenému kouzlu se ocitl pouze v jiné dimenzi a žádný člověk na něj nezapomněl. Všichni, kdo ho měli rádi, si ho nosili v srdci. O několik let později se náš králevic znovu vrací do svého světa. A to díky dobrosrdečnému kouzelníkovi, jehož umění dokázalo otevřít bránu mezi dimenzemi. Čeká ho však dlouhá a trpká cesta plná nástrah, než vymítí zemi od zla a získá opět svůj vladařský trůn... Hra vám nabízí tři kampaně. Každá z nich se odehrává v jiném prostředí a je naplněna různými úkoly a misemi. Z počátku ovládáte pouze kralevice, ale už během první mise naberete do své party pár dalších postaviček. Později se dostanete až k budování vlastní vesnice, přičemž musíte dbát i na její hospodaření. Zároveň se pokusíte svého hrdinu dostatečně trénovat, abyste pak spolu s ním dosáhli vítězství a získali zpět jeho trůn. Jednotlivé mise nejsou lineární a můžete najít i více způsobů, jak je vyřešit. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • hra je uklidnující a je podle představ každého rpg fanouška.dá se i dokonce říct že bi pokračování této velice úspěšné hry mohlo konkurovat warcraftuIIIregin of chaos i frozhen trone ba i dokonce heroes4 of might and magic.při hře je možno slišet uklidnující a velice hezké melodie které ve vás vivolají pocit jako kdybi jste tam opravdu byli.
  • pokud vás v této hře někdo otráví tak v 60% se vám skazí celá hra.ale jinak je to opravdu velice propracovaná hra rpg.

  hru doporučuji hlavně fanouškům rpg a fanouškům warcraft3 a heroes4

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.