DOOM 3: Resurrection of Evil
PC

Štítky: FPS, Hororové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11276
(5x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastit původní hru Doom 3.

  V datadisku naleznete 11 nových levelů, tři nová monstra, tři nové zbraně a těšit se můžete i na ochranný oblek (jako v předchozích hrách série), který vám umožní se určitou dobu procházet v kontaminovaném prostředí, aniž byste utrpěli újmu. Vybaven bude i svítilnami. K dispozici budete mít: Double Barrel Shotgun (klasika Doom II), Grabber (gravitační zbraň alá HL2) a Artifact (s touto zbraní budete moci manipulovat časem, zpomalit tok času v okolním světě, stát se nepřemožitelným). Mezi vašimi nepřáteli se objeví Vulgars (podobní Impům, ale rychlejší a více lezou po stěnách), Bruisers (napůl mechanická monstra s počítačovým monitorem v tlamě, rádi splývají se stěnou a simulují zabudované monitory, ale pak na vás nečekaně vyskočí), Hell Hunters (něco jako vznášející se HellKnights bez nohou, se schopností vychýlit časovou křivku) a The Forgotten (totéž co Lost Souls v klasickém Doomu). Dále vám ještě Ressurection of Evil nabídne čtyři nové multiplayerové mapy, tentokrát i s podporou až osmi hráčů. Dvě z těchto map se budou odehrávat v Pekle, jedna v prostředí starověké civilizace a další na jakési základně. Všechny jsou větší než v původní hře.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (5)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • grafika
  • nepřátelé
  • pořád to samé dokola
  • nic už nevyleká
  • předvídatelnost
  • bez grafiky by hra nestála za nic

  Průměrný datadisk k podprůměrné hře. Kdyby se hodnotila jen grafika, hra by se stala kultem. Ale nudný design, příliš skriptů, předvídatelnost všeho ve hře a nedostatek atmosféry, o lekacích momentech ani nemluvě dělá ze hry nezáživné technologické demo enginu o který nakonec nestáli ani vývojáři konkurenčních her. Jestli chcete horor, pobavíte se mnohonásobně lépe u Silent Hill. Jestli chcete akci, sáhněte po Half-Life 2. A toužíte-li po obojím, nejlepší volba je Condemned nebo F.E.A.R. Doom prostě nebrat!

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -Pěkný příběh
  • -Nové zbraně(grabber,dvouhlavňová brokovnice a artefakt)
  • -Pěkné lokace
  • -Nápadití bossové
  • -Obtížnost

  Skvělý datadisk se slušnou délkou a i ta obtížnost se dá zvládnout ,na konci se dostanete do známích míst z dooma 3 ,v jiné(horší)podobě.MŮŽU JEN DOPORUČIT!!!

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Vsem co se libil D3 lze jeho datadisk - rozsireni jen plne doporucit, skutecne POCTIVY pridavek jak co do delky (nepamatuji si nejake rozsireni k 3D akci o obdobne velikosti-delce), vyuzivani onoho artefaktu jenz znacne rozsiruje dobry dojem ze samotne hratelnosti, nove zbrane, nepratele, zajimave resene souboje s bossy a par minipuzzlu za vyuziti zmineneho artefaktu. Taktez je i o dost tezsi jak puvodni hra - tzn. vetsi vyzva, zejmena na HARD se znacne zapotite. To, ze je celkove hra o neco svetlejsi jen chvalim. Pro me velice mile prekvapeni v ramci toho rozsireni
  • Original jednoznacne prekonan, tak co dodat? :) V zasade me zadne zapory nenapadaji, to co se dalo vytknout D3 je tady eliminovano na minimum a hratelnost dale rozvinuta.

  Jeden z nejlepsich datadisku (rozsireni) k 3D akcni hre jez jsem kdy hral a to v ramci veskerych hernich prvku, a za cenu 2 kil?, neni co resit...

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Vše dobré, co bylo v Doomu 3 je i zde, ale jen to by samozřejmě nestačilo. Určitě si rádi pohrajete se Grabblerem alias Gravity Gunem z Half-life 2, či změníte skupenství pár zombíků z pevného na kapalné pomocí výkonné dvouhlavňové brokovnice, která v základní hře tak chyběla, navíc v cool bullet timu, díky artefaktu v podobě tlukoucího srdce. Zkrátka v lecčems je datadisk nápaditější než původní hra a atmosféra? Opět na špici!
  • Plně souhlasím s panem Bůčkem (předešlá zákaznická recenze), že datadisk byl spíchnut narychlo, hraje se sice jako po másle, technické zpracování je kvalitní (u id jak jinak), ale chybí mi pořádná uvedení nových zbraní i nepřátel. Krátkost datadisku mi ani nevadila, narozdíl od toho, že namísto příběhu byla ve hře opět jen dlouhá chodba a váš kvér.

  Datadisk k Doomu 3 se povedl, takže vy všichni, kterým se Doom 3 líbil a ještě datáč nemáte, na nic nečekejte, protože levnější už to nebude, Doom engine je i po letech velmi dobře koukatelný, což jen potvrzuje jeho kvality. Pro ty, kteří Doom rádi nemají, není Resurrection of Evil důvodem své postoje měnit.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Slušná atmosféra . Nové zbraně a monstra. Souboj s bossy .
  • Řekl bych že tato hra byla udělána narychlo . Urovně už nejsou tak propracované a dlouhé jako u původní hry . I málo lekacích akcí je daleko méně .

  Pro ty kteří hráli DOOMA 3 by neměli tento datadisk minout už kvůli příběhu . Ale na původní hru rozhodně nemá .

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.