Dying Light Bad Blood Founders Pack
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Hororové, 2D adventura, Zombie, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005723
439
Nákupem získáte 4 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Founder’s Pack obsahuje:
  Dying Light: Bad Blood (hru) Exkluzivní zlatou masku Golden Founder’s Mask 3 exkluzivní legendární skiny zbraní: Golden Neckslicer (dýka), Golden Bonecleaver (mačeta) a Golden Skullopener (kriketová pálka). 1000 Blood bucks, herní měny, za kterou můžete nakupovat v herním obchodě Bonus: 3 exkluzivní legendární skiny doručené během 3 měsíců Poznámka: Hra s předběžným přístupem
  Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.
  Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.
  O hře DYING LIGHT: BAD BLOOD:
  Vstupte do zombiemi zamořené oblasti a soutěžte jako jeden z 12 hráčů o to, kdo se stane jediným přeživším – anebo se spojte do týmu a bojujte o přežití společně. Hledejte zbraně, ničte hnízda zombií, postupujte na nové úrovně a kombinujte pokročilé parkurové dovednosti s brutální bojovou zdatností, abyste předběhli, přechytračili a obehráli své protivníky.
  Ve hře Dying Light: Bad Blood se hraje o všechno a vítěz může být jen jeden - je to dynamická a násilná online hra, která kreativním způsobem kombinuje souboje PvP a PvE, přičemž si zachovává jádro ikonické hratelnosti Dying Light.
  ÚŽASNÁ KOMBINACE PVP A PVE Zabíjejte zombie, ničte jim hnízda, sbírejte vzorky krve a rozvíjejte svou postavu. Lovte ostatní hráče, kraďte jim kořist a staňte se tím jediným, kdo ze zóny vyjde živý.
  VŠESTRANNÝ PARKUROVÝ POHYB Ať už budete utíkat o život, pronásledovat ostatní hráče nebo závodit k evakuačnímu vrtulníku, vaše parkurové schopnosti vám zajistí výhodu před nepřáteli.
  BRUTÁLNÍ KONTAKTNÍ SOUBOJE Ponořte se do krví zbroceného souboje z pohledu první osoby známého z úspěšné hry Dying Light, nyní s větší taktickou hloubkou, novými chvaty a spoustou násilných zbraní.
  KOOPERATIVNÍ REŽIM DUO Obohaťte svůj nemilosrdný boj o přežití o prvek spolupráce. Spojte se s kooperativním partnerem, koordinujte své útoky a hlídejte jeden druhému záda, abyste se zbavili ostatních týmů a společně se evakuovali.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Dying Light Bad Blood Founders Pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!