Darkness Within 2 The Dark Lineage
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Hororové, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004838
120
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • „Darkness Within” je série adventur inspirovaná díly známého autora hororů, H.P. Lovecrafta. V této druhé části „The Dark Lineage” se hráči opět vtělí do role policejního detektiva Howarda Loreida, člověka sužovaného paranormálními jevy, v první části „In Pursuit of Loath Nolder”. Howard nyní odhaluje, že jeho vlastní děsivá minulost nějakým způsobem souvisí se šílenstvím, které ho má opět pohltit.
  The Dark Lineage tě vezme na místa, ve kterých můry minulosti nadále žijí a všechny vzpomínky, které by měly být dávno zapomenuty, jsou nadále s tebou. V tomto světě na tebe rovněž čeká ospalé, skličující město Arkhamend, viktoriánská rezidence ukrývající temná tajemství, zchátralá budova ukrytá v hrozném, zasněženém lese a podzemní budovy a tunely. The Dark Lineage je ještě děsivější než předchozí část, proto se připrav na obklopující temnotu – to bude naposledy ...
  Darkness Within 2: The Dark Lineage – edice Director’s Cut byla vytvořena speciálně pro platformu Steam a nabízí řadu doplňkových funkcí nedostupných v předchozích verzích:
  Aktualizovaná grafika většiny lokalizací.Nová lokalizace, která přímo prosí o objevení.Efekt chromatické aberace a stupňování barev poskytují hře „filmovější” vzhled a podstatně zlepšují vizuální vrstvu.Mnohem vyváženější hra s novými, doplňkovými hádankami a vylepšeními..Nejdůležitější charakteristika a funkce:
  V protikladu k části 1 část 2 již není nabízena v point-and-click, nýbrž se odehrává ve  3D, s využitím enginu NVIDIA PhysX; díky tomu můžeš chodit, kam si jen přeješ,  osvětlovat si cestu světelnými zdroji, které vrhají měkké stíny v reálném čase a realistickým způsobem zvedat, tlačit, táhnout nebo vrhat předměty.Zabudovaný systém nápovědí se 3 úrovněmi obtížnosti – hráči mohou hrát v módech  Standard, Detektiv nebo St. detektiv.Dynamické hádanky a funkce: k tradičním hádankám adventury bylo přidáno rozšifrování snů, zvýrazňování fragmentů v dokumentech kvůli nalezení cenných nápovědí a fyzická interakce s okolím.Vylepšená hratelnost: Realistické speciální a vizuální efekty, dynamická hra světel a stínů v herním prostředí z perspektivy první osoby.Přízračná herní atmosféra: Dojem ponoření do hry je možný díky fascinujícímu příběhu ve stylu Lovecraftu, vložkám, při kterých v žilách tuhne krev, v reálném čase a hudbě  ve stylu domu, ve kterém straší.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Darkness Within 2 The Dark Lineage? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!